Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 hour ago, Midgeta said:

 

U konačnici je u pravu Vini, to je jedino bitno :fantom:

 

Tako je ! Usput je i mene preobratio iz "glasam.protiv Vučića" u apstinenta...

 

Do daljneg....:fantom:

  • +1 1
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
16 minutes ago, warp said:

Tako je ! Usput je i mene preobratio iz "glasam.protiv Vučića" u apstinenta...

 

Do daljneg....:fantom:

 

The power od Weenie!!!

 

I mene isto, narocito nakon ovog nepravednog i nicim  izazvanog bana, cak ni pm nisu ostavili otvoren da mozemo da kanalisemo nego moramo ovako da ga zazivamo :fantom:

Edited by Midgeta
  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

U klubu se znalo od novembra, vidi se da igrači dodatno grizu za njega, a momenat je pravi da se podignu navijači kad se ulazi u zalet za kraj sezone.

 

Ali ok, teorije zavere su bolje :thumbup:

 

podignu navijaci :ajde:

 

 

btw jel zna neko koliko je klopp u ovoj najzlatnijoj eri liverpoola uzeo trofeja vise od chelsea? :fantom:

Link to comment
On 14. 8. 2023. at 14:47, Weenie Pooh said:

Avgust je 2023, neodgovorno tvrdim da u avgustu 2024 Klopp neće više biti trener LFC. MMW.

 

 

Kandidat za poust godine.

 

@JohnnyD ovako se to radi

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

 

Da se nije ovo desilo sa Klopom, Salah bi 99,5% ostao, ovako, postoji šansa da će pomisliti da je možda trenutak da ode.


ja bas mislim da je obrnuto

Link to comment

U ostalim vestima

 

Head of rehabilitation & physiotherapy Robin Sadler has left Manchester United. #MUFC [@ncustisTheSun]

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kandidat za poust godine.

 

Valjda je svima ovde jasno da mrzi Klopa zato sto Darwin nije pocinjao svaku utakmicu. Still does. :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

U ostalim vestima

 

Head of rehabilitation & physiotherapy Robin Sadler has left Manchester United. #MUFC [@ncustisTheSun]

Popio otkaz, prvi pod novom (nepotpunom) upravom.

Link to comment

Glupav mec, pocrkali beli zadnjih 10 min… ja bih ovo pustao da sam pep, koga boli uvo za fa cup.
 

kategoricki treba suditi ova ometanja golmana kao faul, em su ovakvi golovi ruzni, em uvek stvaraju diskusije. Niko normalan ko voli fudbal ne moze da opravda ovakav nacin “sticanja prednosti” kod kornera.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Guuundogan said:

Glupav mec, pocrkali beli zadnjih 10 min… ja bih ovo pustao da sam pep, koga boli uvo za fa cup.
 

kategoricki treba suditi ova ometanja golmana kao faul, em su ovakvi golovi ruzni, em uvek stvaraju diskusije. Niko normalan ko voli fudbal ne moze da opravda ovakav nacin “sticanja prednosti” kod kornera.

 

Manjak igrača u rotaciji Totenhema, Madison nespreman ušao...

Što se gola tiče, jeste glupo i gotovo pa nesportski ali jbg... To je tako sad i šta da se radi.

Da je Totenhem stvorio krštenu šansu pa da ima za čim da se žali, ovako kada je odbrana konstanto pod pritiskom uvek će se desiti neka ovakva glupost

Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

 

Obrazloži, dopada mi se


I pre ove objave sam imao osecaj da salah i klop idu tj. da ce salah po mega kintu a da se klop zasitio i da mu se ne ide u nesto novo. A liverpul bez salaha je stvarno neka druga prica, igrac koji drzi liverpul klasu iznad 1 arsenala. 
 

Mislim da je i xabi alonso zajedno sa obojicom u jednacini. Sada sigurno nece ostati u luzerkuzenu sve i da ne osvoji titulu, nema on tamo sta vise od ovoga da dokazuje. 
 

Skroz bih se ok osecao sto se buducnosti tice kad bi navijali za isti tim a da to nije city :D

Link to comment
3 hours ago, Guuundogan said:


I pre ove objave sam imao osecaj da salah i klop idu tj. da ce salah po mega kintu a da se klop zasitio i da mu se ne ide u nesto novo. A liverpul bez salaha je stvarno neka druga prica, igrac koji drzi liverpul klasu iznad 1 arsenala. 
 

Mislim da je i xabi alonso zajedno sa obojicom u jednacini. Sada sigurno nece ostati u luzerkuzenu sve i da ne osvoji titulu, nema on tamo sta vise od ovoga da dokazuje. 
 

Skroz bih se ok osecao sto se buducnosti tice kad bi navijali za isti tim a da to nije city :D

 

Ćabi može da mu kaže da ostane do kraja karijere, da dobije statuu ispred Enfilda, da nema para koje to mogu da zamene, što je i tačno, on je već zaradio više nego što 3 generacije mogu da potroše. 

 

To je neka moja nada. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...