Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ali je, ruku na srce, tu tvrdnju zasnovao na pretpostavci da su odnosi u klubu loši, da ne kažem da je izgubio svlačionicu blabla.

 

Link to comment
Just now, Guuundogan said:

- Salah isto ide

 

- Xabi 100%

 

Da se nije ovo desilo sa Klopom, Salah bi 99,5% ostao, ovako, postoji šansa da će pomisliti da je možda trenutak da ode.

  • +1 1
Link to comment

Svakako mu je trenutak da ode, nego da ga teraju posle ako forma krene nadole. Još ako zabode masan ugovor u SA, taman da se tamo nastani.

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Ali je, ruku na srce, tu tvrdnju zasnovao na pretpostavci da su odnosi u klubu loši, da ne kažem da je izgubio svlačionicu blabla.

 

 

U konačnici je u pravu Vini, to je jedino bitno :fantom:

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, dragance said:

Svakako mu je trenutak da ode, nego da ga teraju posle ako forma krene nadole. Još ako zabode masan ugovor u SA, taman da se tamo nastani.

 

ne deluje mi lik koji bi trcao za saudoarapskim novcima.

 

ali, nikad se ne zna, evo mancini navodno uzima 40m godisnje da bude selektor.

Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

Svakako mu je trenutak da ode, nego da ga teraju posle ako forma krene nadole. Još ako zabode masan ugovor u SA, taman da se tamo nastani.

 

Pitanje je šta će da bude sa SA ligom, vidiš da se raspadaju posle jedne polusezone.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Pitanje je šta će da bude sa SA ligom, vidiš da se raspadaju posle jedne polusezone.

Baš ga briga. On tamo kulturno može lepo da se skrasi, a para će biti za njega.

Link to comment
4 minutes ago, Midgeta said:

Kad Klopara preuzme Bajern, joj :fantom:

 

2 minutes ago, dragance said:

Mislim da ima veće šanse da preuzme Man U.

 

A u realnosti, odmaraće se bar godinu dana i posle toga verovatno Nemačka, ako bude dostupna. U stvari, Nagelsman ima ugovor do kraja Eura, ali to bi bilo prerano za Kloparu.

 

  • +1 2
Link to comment

Kakav debilan tajming za objavu vesti, očigledno se popičkao sa nekim u klubu. Svakako će mi nedostajati njegove presice. 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Kakav debilan tajming za objavu vesti, očigledno se popičkao sa nekim u klubu. Svakako će mi nedostajati njegove presice. 

 

U klubu se znalo od novembra, vidi se da igrači dodatno grizu za njega, a momenat je pravi da se podignu navijači kad se ulazi u zalet za kraj sezone.

 

Ali ok, teorije zavere su bolje :thumbup:

  • +1 2
Link to comment

Vratio ovo obračanje od početk što ide live  izmedju ostalog pun mu je qr presica™ :laugh:

 

i onda red demagogije “mogli smo osvojiti koji trofej više, ali zato imamo dve nove tribine i novi trening centar” 

 

“i da nemam za ‘leba nikada neću trenirati neli drugi ENG klub”

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...