Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

 

odakle ti tačno to "ljudi"?

 

 

ljudi koji se bave fudbalskim delom priče. što me jedino zanima, boli me baš patka da opet načinjem priču kako je fudbal bio oduvek tradicionalno pošten pre arapa i da ulazim u zločinometriju

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ljudi koji se bave fudbalskim delom priče. što me jedino zanima, boli me baš patka da opet načinjem priču kako je fudbal bio oduvek tradicionalno pošten pre arapa i da ulazim u zločinometriju

 

"ljudi"?

 

  • Tužno 1
Link to comment
19 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne znam šta u dosadašnjem poslovanju nove njuke ukazuje da će da se pecaju na bivša imena, ali ae vidim da nisi usamljen u tom stavu. biće da football fans ne kapiraju njukasl još uvek :sleep:

Jeste, kad nisu pljunuli 10M za Lingarda odmah je bilo jasno. Medjutim, gazdu mozda svrbi najbolji, da pobije govna i gotova stvar

Link to comment

saudi arabia bad prosvetiteljstvo i no u argumentacija, baš si on fire danas...neću biti pri forumu par sati ali nemoj sad da se zaustavljaš molim te :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

saudi arabia bad prosvetiteljstvo i no u argumentacija, baš si on fire danas...neću biti pri forumu par sati ali nemoj sad da se zaustavljaš molim te :fantom:

 

bolji si čovek od njih svakako, fala!

Link to comment

U ne-vestima, Hauard Veb priznao kako je greška što Liverpulu nije sviran penal kada je Odegar igrao rukom u kaznenom. Ko bi reka.

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

U ne-vestima, Hauard Veb priznao kako je greška što Liverpulu nije sviran penal kada je Odegar igrao rukom u kaznenom. Ko bi reka.

 

Odegaard-non-penalty-v-Liverpool-1.jpg?w 

 

Odegaard-non-penalty-v-Liverpool-2.jpg?w 

 

Owen: "I thought it was a penalty."

 

Webb: "So do I. The referee on the field recognized that Odegaard had slipped and saw his arm go towards the ground. 

"We talk about 'supporting arms'. If somebody falls, breaks their fall with the arm, it's all very natural and a pretty well-established concept. In this situation. though, there's an important difference to a normal play that's falling.

"This is not just Odegaard accidentally falling on to the ball. He does slip, his arm does go out, but he actually pulls his arm back in towards his body, which is when the ball makes contact with the arm."

"The VAR looked at that aspect. He felt it was a case of Odegaard trying to make himself actually smaller by bringing the arm back towards the body. That is the element that's important here.

"Whether it's instinctive or deliberate, he gets a huge advantage by bringing the arm back towards the ball. All the feedback we got afterwards was very clear. The game expects a penalty in this situation. I would agree."

 

https://www.premierleague.com/news/3859353 

 

Još jedna naknadna PGMOL odluka koju možemo u dupe sebi da zabijemo :yawn2:

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Jedino šta bi moglo da promeni situaciju je da klubovi mogu finansijski da ganjaju PGMOL nakon situacija gde je VAR propustio da dosudi neku očiglednu situaciju, ali naravno to nije moguće.

 

Vrana vrani oči ne vadi, uvek će debili na terenu imati podršku svojih drugara za VAR-om.

 

 

 

 

Link to comment

ma da, najbolje da krenemo još da se sudimo zbog sudijskih grešaka...lepo sam ja pričao da je bolje pomiriti se sudije su ljudi, ljudi greše nego uvoditi var i praviti cirkus. evo gde smo završili.

 

pre 30 godina nismo imali ni pošten replay, sad se svaka greška secira u sitna crevca i razvlači mesecima po društvenim mrežama. i još imamo obraza da kažemo kako je suđenje nikad gore :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 3
Link to comment

ono kad sam pričao da će var i dalje zavisiti od procene ljudi, što će samo da pravi dodatne probleme sad kad se očekuje objektivnost? mislim da nisam

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Izgleda da si propustio uvođenje i poentu VAR-a.

 

Poenta VAR je postignuta, procenat priznatih golova iz ofsajda/ poništenih regularnih golova zbog ofsajda je smanjen za 99%. Ostale su i dalje situacije koje su subjektivne, koje se tiču intenziteta kontakta, namere, i korišćenja zdrave logike. To nikakav VAR neće rešiti jer se i mnoge sudije međusobno ne slažu po tim pitanjima, a ni mi ovde na forumu. Svako svoju politiku vodi.

  • +1 1
Link to comment

i VAR je dovoljno dugo tu da su te dečije bolesti koje su svi očekivali, mogle uveliko da se izleče

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...