Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Nije se pojavio Njukasl u drugom poluvremenu, luzerski mentalitet, 2:1 vode i ajmo da cuvamo, niko pola nije presao, Siti je ogavan ali ako su dobili ovo

Edited by JohnnyD
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

E moja Sanjice…

 

Čovek je OK sa 45 minuta bunkera kod kuće bez ikakve pretnje iz kontranapada :D Isak izgleda trebalo sam da traži izmenu, ne znam šta je čekao.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Apsolutno zasluženo, kakav povratak KDB :hail:

 

Ne brini, rešićemo to u sledećem kolu, imam višak kinte u fantaziju i planiram da ga uzmem :fantom:

  • Hvala 1
Link to comment

Pep je 60 minuta pokusavao da od Gvardiola i Wakera, bekova, da napravi lazne devetke pa kad je video da od toga nema leba vratio ih je gde su bili.

 

Muceni dvojac trenera njuke je jedino mogao Karijusa da ubaci umesto Isaka, toliko mu jaka klupa. On je u stvari jedini ko nije defanzivac a da je rezerva u timu (i Richija, 34).

Link to comment

Bobb se maestralno snašao kod gola, onaj dupli dodir kojim je zaobišao Dubravku :hail: 

 

Darwin da je to pokušao, slomio bi nogu nekome... verovatno Salahu.

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Jesu prvi na tabeli?

 

Nisu bili ni prošle godine u ovo doba

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nisu bili ni prošle godine u ovo doba

Nisu, ali su tada imali muceni Arsenal sa jos mucenijim Artetom ispred njega, a sada imaju Liverpool sa trenerom koji je jedini bolji od Gvardiole.  Vidimo se na kraju sezone. ;) 

Link to comment

Mislim da bi trebalo da vam objasni sta tacno znaci “kraj cityja” cijeg smo pocetka svedoci. Mislim da cemo se onda svi razumeti i nece biti svadje… neosvajanje titule, trece mesto, nista od lige sampiona, promena boje dresova… who knows sta ce ogavni de bruyne i oscar bobb docekati do kraja.

 

sala na stranu, sjajna utakmica. Sudija nas je jebo uzduz i popreko citav mec i samo to bi bilo dovoljno da mi bude drago sto smo na kraju ipak pobedili… malo vise title decider nego prethodni mec tako okarakterisan na ovom mestu rekao bih

 

a da, jos jednom, jebo ga sterling 2.0… kakav jalov igrac 

 

 

Edited by Guuundogan
Link to comment
1 hour ago, JohnnyD said:

Nisu, ali su tada imali muceni Arsenal sa jos mucenijim Artetom ispred njega, a sada imaju Liverpool sa trenerom koji je jedini bolji od Gvardiole.  Vidimo se na kraju sezone. ;) 

 

Liverpul koji ne zna ni sam kako se dokotrljao do prvog mesta na tabeli, jer se iz kola u kolo svojski trude da prospu bodove ali protivnici im ne daju.

 

Liverpul kom trenutno fali jedanaest deset igrača, uključujući Salaha, Trenta, oba leva beka, i sve što iole liči na zadnjeg veznog.

 

Liverpul čiji se navijači i trener očajnički uzdaju u centarfora koji u proseku daje 1 gol na svakih 5 utakmica.

 

Link to comment

Pointing At You Sl Benfica GIF by Sport Lisboa e Benfica

 

Jer vini zna. Neka neko otvori temu protiv Darwina, da ga svi zajednicki mrzimo. I protiv Klopa jer ne zna! Sreca pa me ne cita, a cita me jer ne zna dal hoce da navija za Liverpul il protiv Darwina. Fantasy mu super ide, ipak je to fantasy. Napises 3 carsafa o fanstasy igri i poluraspadu goriva, ne mozes da objasnis zasto mrzis.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...