Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Sadio Mane marries longtime girlfriend Aisha Tamba (18)

 

vidim ni skauzeri nisu mnogo bolji od svojih komsija

Link to comment

Tabloidna glupost i/ili typo, pisalo je pre neki dan da žena ima 26 godina. 

 

Na slici ima tri tone šminke pa je teško reći, ali ako je tinejdžerka, baš je štonokažu kršna.

Link to comment

Bila bi kosmicka pravda da u finalu kupa igraju Fulham - Boro.

 

1 hour ago, 189- said:

Sadio Mane marries longtime girlfriend Aisha Tamba (18)

 

Ja video da se ozenio, nisam ni obracao paznju na naslove ali naslovi su skroz...cudni. "Sadio Mané 'marries his girlfriend' after former Liverpool star 'paid school bills", '"Sadio Mane has married his '18-year-old long-time girlfriend' Aisha Tamba" . Jel ima 18 godina ili su posli pre 18 godina? :ph34r: U svakom slucaju, vaisitnu da nisu igraci Poola mnogo bolji, po nasilju i svakojakim sranjima, provlacilo se imena i imena na zalost su pobegli pravdi.

 

Sa druge strane sam bio ubedjen da ce Sa(u)di'O Mane da izadje iz ormana i kaze: hello, me gay.

Link to comment
21 minutes ago, Baldrick S. said:

Bila bi kosmicka pravda da u finalu kupa igraju Fulham - Boro.

 

 

Ja video da se ozenio, nisam ni obracao paznju na naslove ali naslovi su skroz...cudni. "Sadio Mané 'marries his girlfriend' after former Liverpool star 'paid school bills", '"Sadio Mane has married his '18-year-old long-time girlfriend' Aisha Tamba" . Jel ima 18 godina ili su posli pre 18 godina? :ph34r: U svakom slucaju, vaisitnu da nisu igraci Poola mnogo bolji, po nasilju i svakojakim sranjima, provlacilo se imena i imena na zalost su pobegli pravdi.

 

Sa druge strane sam bio ubedjen da ce Sa(u)di'O Mane da izadje iz ormana i kaze: hello, me gay.

 

 

Ovo je neka novinarka, mada ne znam šta je njen izvor, nisam ni mnogo kopao. Prati je Luj Teru, pa je valjda koliko-toliko validna.

 

Ako ipak ima 18 godina, onda je to solidno jezivo, pa sve i da je neki muslimanski ugovoreni brak u pitanju.

 

 

Link to comment
55 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tabloidna glupost i/ili typo, pisalo je pre neki dan da žena ima 26 godina. 

 

Na slici ima tri tone šminke pa je teško reći, ali ako je tinejdžerka, baš je štonokažu kršna.

 

Who is Aisha Tamba?

Tamba was born in Casamance, a town bordering Bambali, the village where her husband hails from. She is 18 years old, according to Senegalese news outlet, Sene News. She is the daughter of an architect and speaks the native Mandingo language, the same as the Al-Nassr star.

Mane is said to have first spotted Tamba when she was just 16 years old but he did not approach her formally since she was a minor at the time. However, he reportedly communicated his intentions to his uncle, who is a friend of the family, which paved the way for their eventual union.

Link to comment
Just now, dragance said:

 

Who is Aisha Tamba?

Tamba was born in Casamance, a town bordering Bambali, the village where her husband hails from. She is 18 years old, according to Senegalese news outlet, Sene News. She is the daughter of an architect and speaks the native Mandingo language, the same as the Al-Nassr star.

Mane is said to have first spotted Tamba when she was just 16 years old but he did not approach her formally since she was a minor at the time. However, he reportedly communicated his intentions to his uncle, who is a friend of the family, which paved the way for their eventual union.

 

Crni Sadio, pun intended

Link to comment

Skrecemo sa teme fudbala ali 2 godine bas i nisu "long term" relationship. Sa pravne strane 16 je age of consent (kada je osoba samodovovoljna da pristane na seksulani odnos) za Senegal. Nekako se poklapa sa lokalnim zakonima. Hmm... Tuzno je sto je za Srbiju 14, mada je to godiste isto u Nemackoj, Portugalu, Austriji i Italiji (sa tom razlikom sto postoje dodatni zakoni koji sprecavaju iskoriscavanje maloletnih lica).

Link to comment

Paketa out 4 nedelje. Bowen takođe out, samo se još ne zna koliko. Mavropanos povređen ( prebili ga mesari iz Bristol Sitija ) . Antonio obnovio povredu i neće igrati još mesec dana. Aguerd i Kudus na AFCON-u. 

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

ovi mislili da ce se ljudi iscimati zbog 1 huddersfielda

 

To, plus "twenty thousands empty seats" je bar dva sloga preduga sintagma za taj stih.

 

Nešto tipa "all those empty seats" bi se bolje uklopilo u metriku.

 

Link to comment

awww koltrejn je mislio da je još uvek 2014. i da će nekog da boli patka koliko su aktuelni treble winneri posećeni u kupu protiv drugoligaša

 

cute :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...