Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Brajton nije imao clean sheet čitavu večnost. Pogađate protiv koga se taj niz prekinuo. Doduše da budem iskren, potpisao bih 0-0 pre utakmice s obzirom na broj izostanaka, a kako se utakmica odvijala, tih 0-0 je premija nad premijama za WHU. 

 

Imamo jako kvalitetnu prvu postavu ali dubinu nikakvu. Fornals i Benrahma su bivši PL igrači. Jedva da sad imaju kvalitet za tim iz sredine tabele u Italiji ili Francuskoj.

Kad zbog povreda mora da igra Ogbona, bukvalno smo osuđeni  na bunker u poslednjih 30 metara celu utakmicu, jer čim se izađe malo više njegove brzina galapagoske kornjače i pokretljivost zglobnog autobusa dolaze do izražaja. Da se razumemo, lik je sjajan u takvoj postavci gde njegovo iskustvo i fizička snaga dolaze do izražaja, ali ne možeš tako igrati fudbal.

Koliko god sam prošle godine kenjao po Coufalu, ove godine je sjajan i razlika između njega i Džonsona je ogromna. 

Na klupi se bukvalno nije imalo nikoga ko bi mogao nešto da uradi, Mubama koji je ušao je bukvalno pravio više štete nego igrač manje na terenu. 

 

Sreća da je sledeća tek za tri nedelje a FA kup i Bristol Siti me i ne zanimaju previše...

 

Sve u svemu #Moyesout....

 

Link to comment
1 hour ago, Jesper23 said:

Penal jeste, ali ružno izgleda :D can we all agree?

Lepota je u oku posmatraca :rolleyes:

 

jurgen-klopp.jpg

Link to comment
8 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

umm, jeste dajv ako si pao a nisi morao da padneš?!

 

anyway, nije svaki kontakt penal ali mene uopšte ni ne zanima da li je faul. prosto ne bih nagradio očigledan dajv pa sve da je 5x čistiji faul. tvoj posao je da ostaneš na nogama dok možeš, sudijin posao je da svira ili ne svira faul...lako bih ja doveo u red ovakva ukazivanja da sam neka vlast, sve bi prštalo od žutih karti i uplakanih navijača. i fudbal bi bio bolje mesto :fantom:

 

 

 

sećam se, bio si najglasniji posle ove sramote :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

nikad nisam rekao da igrači sitija to ne rade. sigurno ne toliko često kao dajverpul ali opet...žuta karta za gospodina, bez penala za tebe! :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Jbt koliko se polomiste na ocigledne stvari….

 

Teorija relativiteta na temu ocigledne ruke u 16 onomad, namerna padanja da bi se izvuklo nesto od sudije… 

 

sto ovo radite?

 

je l svi ovde gledamo fudbal ili su samo vazna 3 boda ipak? Ima to u super ligi ling longu ihaha otkad i mozete biti bas srecni.

 

sto gledate premijer ligu?

Link to comment
23 minutes ago, Guuundogan said:

Jbt koliko se polomiste na ocigledne stvari….

 

 

Pa to smo i rekli par nas odmah, da je čist i očigledan penal, ali guslanje se nastavlja. Takvi su ljudi

  • +1 5
Link to comment
28 minutes ago, Guuundogan said:

je l svi ovde gledamo fudbal ili su samo vazna 3 boda ipak?

 

Samo da istaknem da taj Salahov penal pred kraj utakmice nije odlučio ništa, osim eventualno nečije pobede u fantaziju. 

 

I da ga je Jota munuo za 4-2, i da je ostalo samo 3-2, bodovi ne bi izostali.

 

Ko veruje u ono xG sranje, na toj utakmici je zabeležen rekord: 7.27 golova je navodno trebalo da primi NUFC

 

Newcastle-e1704180023824.png

 

Link to comment

Ma preparirao ih Liverpul, video sam to po izjavi Howea, koji je izgledao kao da ga kamion udario. Pritom pominje neke sudijske nepravde, a ni sam ne veruje u to što govori. Da li je moguće da mu se već drma stolica

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Samo da istaknem da taj Salahov penal pred kraj utakmice nije odlučio ništa, osim eventualno nečije pobede u fantaziju. 

 

I da ga je Jota munuo za 4-2, i da je ostalo samo 3-2, bodovi ne bi izostali.

 

Ko veruje u ono xG sranje, na toj utakmici je zabeležen rekord: 7.27 golova je navodno trebalo da primi NUFC

 

Newcastle-e1704180023824.png

 

 

znam, ali to samo uvećava žotin blam tbh

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

In my book, a ja volim fudbal jos uvek pomalo, nema penala ni za halanda ni za zotu, nego zuti karton (a moze i crveni za primer).


 

Link to comment
33 minutes ago, John Coltrane said:


Ja inače mrzim fudbal, al PL pratim zbog komentariasanja sa  @Weenie Pooh


Pa kad junajted nije fudbalski vec komercijalni klub sto rece lvg, makes sense. I za eth-a se slazete da je dobar trener :D

  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da li je moguće da mu se već drma stolica

 

Pa kao, glasine kažu da se drma, ali takve stvari kruže čim klub koji ima para primi par golova ili veže par poraza.

 

Sudeći po transferima, ja sam pod utiskom da Tyneside šeici rade strpljivo, sustainability uber alles.

 

Edija verovatno od starta kapiraju kao tranzicionog menadžera, pa ga neće otpustiti zato što ne osvaja trofeje jer se to od njega ni ne očekuje.

 

Ipak, ako se ne bude kvalifikovao za CL, na kraju sezone ne bih isključio mogućnost svilenog gajtana.

 

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ipak, ako se ne bude kvalifikovao za CL, na kraju sezone ne bih isključio mogućnost svilenog gajtana satare.

 

 

to je ipak više u njihovom stilu

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

to je ipak više u njihovom stilu

 

Eddie Howe napušta Njukasl Kasabu, kolorizovano.

 

5dMxGe.gif 

 

  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...