Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

 

Gakpo se potrudio da usere ovu lepoticu od pasa spoljnom svojim trapavim finišom, ali nije uspeo :wub:

 

  • +1 1
Link to comment

Dobro, PPP se na Kibler-Rosovoj skali zaglavio na drugom nivou, i ne mrda.

 

 

Sipao viski, nadam se zabavnom meču...

Link to comment
20 hours ago, 189- said:

 

https://dubz.co/v/26qw4r

 

da da, ovo uopste nije dajv, mozda covek samo laguje ;D

 

Meni je sve jasno osim toga kako igrač koga "potkači" golman laktom po stopalu ne padne odmah od tog kontakta? Naprotiv, Žota ne samo da nije pao nego je uspeo da napravi još ceo korak levom nogom ( i jedan desnom)  pa tek onda da se seti da je možda ipak sigurnije da padne.

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Meni je sve jasno osim toga kako igrač koga "potkači" golman laktom po stopalu ne padne odmah od tog kontakta? Naprotiv, Žota ne samo da nije pao nego je uspeo da napravi još ceo korak levom nogom ( i jedan desnom)  pa tek onda da se seti da je možda ipak sigurnije da padne.

 

NIje neka misterija, kačenje zgloba laktom u punom trku ga je samo izbacilo iz ravnoteže, nije bilo dovoljno da ga obori na travu.

 

Osetio je da neće moći da stigne loptu tako se teturajući, pa se posle korak-dva prućio kako bi sudije videle faul.

 

Faul je faul, da nije pao ne bi ga dobio, samo bi gledao kako lopta beži u gol-aut.

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

NIje neka misterija, kačenje zgloba laktom u punom trku ga je samo izbacilo iz ravnoteže, nije bilo dovoljno da ga obori na travu.

 

Osetio je da neće moći da stigne loptu tako se teturajući, pa se posle korak-dva prućio kako bi sudije videle faul.

 

Faul je faul, da nije pao ne bi ga dobio, samo bi gledao kako lopta beži u gol-aut.

 

tldr dajvovao

 

jbg pričam godinama kuda to ohrabrivanje salahovanja da bi sudije videle faul vodi, i sad evo imamo pulđane koju padaju ispred praznog gola i bivaju nagrađeni za blamiranje :dry:

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

tldr dajvovao

 

Nije dajv ako si fauliran, a fauliran si ako te protivnik potkači tako da umesto u gol lopta ode u gol-aut.

 

Ali kao što kaže Scouse Commie gore trebalo je da dajvuje, šteta što nije.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije dajv ako si fauliran, a fauliran si ako te protivnik potkači tako da umesto u gol lopta ode u gol-aut.

 

Ali kao što kaže Scouse Commie gore trebalo je da dajvuje, šteta što nije.

 

umm, jeste dajv ako si pao a nisi morao da padneš?!

 

anyway, nije svaki kontakt penal ali mene uopšte ni ne zanima da li je faul. prosto ne bih nagradio očigledan dajv pa sve da je 5x čistiji faul. tvoj posao je da ostaneš na nogama dok možeš, sudijin posao je da svira ili ne svira faul...lako bih ja doveo u red ovakva ukazivanja da sam neka vlast, sve bi prštalo od žutih karti i uplakanih navijača. i fudbal bi bio bolje mesto :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

ne znam da li je faul čist, kontakt i dajv jesu :happy:

 

ne razumem kako sudije daju automatski žuti za aplaudiranje, a dopuštaju prljavim pokvarenim dajverima da im tu nešto skreću pažnju i podrivaju autoritet 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

NIje neka misterija, kačenje zgloba laktom u punom trku ga je samo izbacilo iz ravnoteže, nije bilo dovoljno da ga obori na travu.

 

Osetio je da neće moći da stigne loptu tako se teturajući, pa se posle korak-dva prućio kako bi sudije videle faul.

 

Faul je faul, da nije pao ne bi ga dobio, samo bi gledao kako lopta beži u gol-aut.


Uvodite nova pravila u fudbal…

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...