Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

4 minutes ago, radisa said:

Čitajući ovde ispada da niko ništa ne igra... U stvari svi kontenderi igraju jako dobar fudbal...

 

Nek Liverpool igra svaku utakmicu ovako loše™, ja se neću buniti...

 

Danas jesu bili dobri na lopti, Njuka je u lošoj formi pa su se ograničili na kontre, ali treba to ipak pritisnuti i zabiti 3-4 gola.

 

Cele sezone stvarno ne igraju ništa naročito, muče se u svim linijama, na jedvite jade uspevaju da iscede bod iz poraza ili tri boda iz nerešene.

 

Ne mogu da ih vidim kao šampione na kraju sezone, osim ako ne dovedu jednog top zadnjeg veznog sad u januaru.

 

(Mada izgleda da je moje smelo predviđanje bilo pogrešno, Kloppa neće otpustiti ove godine.)

 

Link to comment

Opet loše branimo prekide, ali… nazovite me staromodnim, ali zar lopta koja leti u 5 nije prvenstveno golmanova odgovornost?

Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

covek se nakon 3-4 koraka setio da je sigurnije da padne nego da proba dati gol iz tezeg ugla.

 

Nije sigurnije imajući u vidu da je Salahov procenat iskorišćenih penala prošle godine bio oko 50%, a šansa je bila oko 90%.

 

Čak i to po strani, Jota bi probao da sam završi da je ikako mogao, sebičan je u najboljem napadačkom smislu.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kakve smijurije se mogu ovdje pročitati od non-LFC fanova, od toga da je ćelavi retard, ovaj, sudija tejlor izhakovao var da bi Njuci™ poništio čisti™ gol u prvom, pa do toga da Žota više voli da dajvne za penal nego da spremi loptu u prazan gol… :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Out: Firmino, Henderson, Milner, Fabinjo, Keita, Ox + fringe igrači

 

In: Soboslai, MekAlister, Gravenberh, Endo

 

Zamenjen ceo vezni red, jedan transfer. Nemamo "Fabinja". Nemamo "Milnera". Prvi januar, prvi na tabeli. Da se borimo za titulu teško, liga šampiona možda.

Link to comment

Koliko nemušt intervju Howea, traži nekakav penal nad Longstafom koji čak ni sam igrač nije tražio. Baš deluje da je pod pritiskom i uzdrman

Link to comment

zaboravih da pohvalim gravenberha, nedugo pošto sam ga prozvao je dao odličan dugi pas za Salaha (koji to, nažalost, nije pospremio za het-trik, a ni Žota nije popravio odbitak)

 

opasno me je nasjekirao Darwn danas, mislio sam da gubimo/rezimiramo™ zbog svega što je ispromašivao, par puta sam ga opsovao kao 1 sajko (sajko-efekat pojačan činjenicom da sam gledao sam u kafani u ne-srpskigovorećoj zemlji), ali onda sam se sjetio kako nam je Darwin brat :heart: svojeručno (svojenožno?) donio pobjedu protiv istog protivnika u prvom dijelu sezone, tako da... ima još kredita kod mene :thumbsup:

 

koji ono nadimak ima howe na PPP? je li on Doležal? liči pomalo na Sanjicu...

  • +1 1
Link to comment

Dubravka primio upola manje golova nego što je trebalo, rispekt. 

 

Sobo danas katastrofa, verovatno najgori na terenu u Liverpulu. 

 

Žao mi Darvina ali je makar imao asistenciju, nadam se da će kad Salah ode da igra više po boku a Žota centralno. 

  • +1 1
Link to comment

Liverpul je ove godine ono sto je City bio prosle - previse opcija u napadu da bi se protivnik odbranio. Darvin pravi sranja a onda udje Zota, jednu utakmicu iskoci Gakpo, drugu Diaz... i zbog toga sam siguran da osvajaju titulu. I to ce da bude 10 razlike u odnosu na City. Samo da ne prospu puno bodova dok nema Salaha, jer je ipak on srce i dusa ovog tima.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Pantelija jr said:

Kakve smijurije se mogu ovdje pročitati od non-LFC fanova, od toga da je ćelavi retard, ovaj, sudija tejlor izhakovao var da bi Njuci™ poništio čisti™ gol u prvom, pa do toga da Žota više voli da dajvne za penal nego da spremi loptu u prazan gol… :isuse:

 

https://dubz.co/v/26qw4r

 

da da, ovo uopste nije dajv, mozda covek samo laguje ;D

Link to comment
9 hours ago, Baldrick S. said:

 

 

Zamenjen ceo vezni red, jedan transfer. Nemamo "Fabinja". Nemamo "Milnera". Prvi januar, prvi na tabeli. Da se borimo za titulu teško, liga šampiona možda.

 

Uini, ti ste? 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Uini, ti ste? 

 

Sto vini copi? :ph34r: On dečak ne zna ko mu igra u ekipi za koju "navija", ja sam barem realan. Serucka nas malko a prvih 5 je u manje više toliko bodova razlike.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...