Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Ovlas prateci transfer vijesti zakleo bih se da Celzi svake sezone mijenja citav tim. 

 

Sancez dobar golman, u najboljim godinama, nije poslednja godina ugovora i sve to za 20+5M :unsure:

Link to comment

Sančez je golman koji je završio na klupi jer je Steele bio bolji od njega, to valjda dovoljno govori. OK je rešenje ali da li je bolji od Kepe i Mendija ne znam baš. Što neko reče cenjkaju se za 20m oko Caiceda i onda istresu 25 za trećeg golmana. 

 

 

On 2. 8. 2023. at 10:24, Sundance Kid said:

sad baš čitam šta najbolji whu insajder ima da kaže i izgleda da moyes ima svoje (preskupe) favorite koje želi da dovede, kao što su ward-prowse, gallagher, mctominay i maguire, a novi sportski direktor tim steidten mu nudi fofanu iz monaca, alvareza iz psv-a i denisa zakariu po mnogo povoljnijoj ceni.

 

Ćuti, bar nećete dobiti Fellainija. 

Link to comment

Ne znam šta to fali škotskom Maradoni, prvi igrač kvalifikacija za Euro, dao gol Citiju s pola terena, ja bih ga rado i dalje gledao u crvenom tbh... Ovog drugog nećemo detaljnije analizirati ovom prilikom.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kažu da od toga neće biti ništa. Da Steidten jednostavno neće da plati nikog od ovih što ih hoće Moyes.


Nek osvoji švabo evropski trofej pa nek onda kaže da neće :fantom:

Link to comment
17 minutes ago, 189- said:

mendy je jos pre mesec dana otisao iz chelsea :isuse:

 

A i Slonina ide na neku pozajmicu valjda.

 

Sanchez meni deluje kao taman dovoljno dobar da bude konkurencija Kepi, umesto direktne zamene.

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Što neko reče cenjkaju se za 20m oko Caiceda i onda istresu 25 za trećeg golmana. 

 

Zato se Liverpul cenjka za 50 miliona oko Lavije (nudi 42.5), a sad će da ponudi 20 za dežmekastog brazilskog klinca na istoj poziciji. (Fluminense traži 40, ali bože moj.)

 

Igraće im Curtis Jones zadnjeg veznog protiv Čelsija, jbt, dečko koji ništa osim ACM ili LWF u životu nije umeo da igra. 

 

Eventualno Thiago, koji će do tada imati čitavih nedelju dana treninga sa loptom od proletos. Ali eto, on bar ume da uradi ovo:

 

FfM-yxJWQAUhX5y.jpg 

 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nečija tanana osećanja su povređena bojim se. Evo suze same padaju, kvase mi cvikere.

 

 

 

Možda ne kapira da tih 20 miliona ne ide njemu nego klubu koji bi rado da ga se otarasi? Nikad mi nije delovao preterano bistro.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...