Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh

 

Seti pre dve sezone kad se povredio VanDajk i još jedno 4,5 prvotimaca. Pepara je ostavio Klopa oko 20 bodova razlike, a čak je i Ole bio ispred vas.

 

Kapiram ja povrede i pad forme, ne osuđujem ga, samo me zanima koji mu je best case scenario.

 

Kad su svi zdravi i pravi, koja mu je startna postava i kakav fudbal treba da se igra?

 

2 hours ago, John Coltrane said:

Jebeni Pep bez Rodrija je nivo Vulverhemptona, a mi ovde tražimo razloge šta ne valja kod ETH koji celu polusezonu igra bez 10+ povredjenih igrača

 

Opet, mene zanima kako MUFC izgleda kad nema povreda, šta žele da rade sa loptom i bez nje?

 

Evo da probam da skrpim startnu postavu...

Onana

Dalot Lisandro Varane? Shaw

McTominay Casemiro Bruno

Garnacho? Hojlund Rashford?

 

... a i rezervnu:

Altay

AWB Lindeloff Maguire Malacia

Eriksen Mainoo Mount

Antony Martial? Pellistri?

 

Plus Reguilon, Amrabat, VDB, Sancho, Diallo, Hannibal, i ostali rekreativci. (Gde bi stavio Evansa, u prvu postavu, drugu? Ko bi ispao u treću?)

 

Link to comment

Čudo kako Sparsi vode.

 

Biće ovo nova titula Sitija,samo malo da se saberu.

 

Kriminal na šta liči Arsenal,Odegard propo.

 

Saka:lolol:

Edited by Bogotac
Link to comment
On 26. 12. 2023. at 21:37, Jean-Luc Picard said:

You lose every week

You lose every week 

We're nothing special

You lose every week....

 

Jedan samoquote....:D

Link to comment

Lep način da se završi ova turbulentna 2023. godina Totenhema. Pobeda protiv nezgodnog Bournemoutha, moglo bi se reći rutinski mada mi deluje da treba još mnogo toga da se slegne kod Angea da bi išta bilo rutinski.

Šteta će biti ako su se Veliz i Sar ozbiljno povredili.

Još plus Arsenal izgubio...

Celtic Fc Applause GIF by Celtic Football Club

Link to comment
12 minutes ago, Bogotac said:

Pobeda je bila sve sem rutinska,Solanke se ispromasivao,vratilo se Sparsima za neke prethodne tekme

 

Zato sam i napisao moglo bi se reći. Možda je preciznije, "za standarde Totenhema ovo je rutinski" :D

Bournemouth je imao inicijativu zadnjih 15akm minuta prvog poluvremena posle povrede Sara i na početku drugog kada su se ispromašivali, mada ništa od toga nije bila neka 100% šansa. I Richarlison i Son su imali u drugom neke izgledne šanse. Kada je umesto Bentankura ušao Hojbjerg, Bournemouth je bio poprilično neutralisan i odmah se oslobodilo prostora za 2 gola. I još je Gil pogodio prečku.

Opet je u zadnjih 10ak minuta Bournemouth stisao ali opet nije bilo nekih 100% šansi, sve neke poluprilike.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

de facto ovaj mali Kobbie izgleda odlično, ali rano je još prognozirati o njegovim dometima. Tzv. sindrom prve sezone kad igrač još nije dovoljno skautiran. Može da bude novi Makelele, a može da bude i bust.

Novi Makelele bolje zvuci :jerry: 

 

Svako dobro u novoj svima 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Jbt, gledam sad tabelu, kad je Bournemouth skupio toliko bodova?¿

 

Ušli su ničim izazvani u seriju dobrih rezultata, vezali negde 4-5 pobeda, Solanke prvi put u karijeri dao gol na dve utakmice zaredom... 

 

A služio ih je i raspored, imali su Palace, Forest, Fulham, MUFC sve u nizu, 12 komotnih bodova :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...