Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Dobro bre šta treba da se desi da otjeraju ovu lopinu i prevaru, da ispadnu u Čempionšip


Izgleda ti nisu javili da veći deo ovi 19 tekmi igramo bez 10tak igrača koji su deo prvog tima.  Na štoperima nismo igrali još samo ti i ja u paru. Tumbanje u svim linijma iz nedelje u nedelju uzima danak. 

Link to comment

Braniš neodbranjivo, čovjek je sprcao na Onanu i Entonija onoliko koliko koštaju timovi koji ga trse i guze lagano. Igrači mu propadaju, povređuju se, sumnjivo se tretiraju povrijeđeni, igra je užasna i sve užasnija, a on je mrtvi ziheraš, pored toga što je preplaćivao likove sa kojima je povezan u nekoj drugoj trećoj ruci.

 

Sa trećom ekipom je morao da izbjegne fenjer u LŠ.

Edited by James Marshall
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Braniš neodbranjivo, čovjek je sprcao na Onanu i Entonija onoliko koliko koštaju timovi koji ga trse i guze lagano. Igrači mu propadaju, povređuju se, sumnjivo se tretiraju povrijeđeni, igra je užasna i sve užasnija, a on je mrtvi ziheraš, pored toga što je preplaćivao likove sa kojima je povezan u nekoj drugoj trećoj ruci.

 

Sa trećom ekipom je morao da izbjegne fenjer u LŠ.


Mislim da je malo ko bio nezadovoljan prvom sezonom pod ETH. Ako misliš da je on “zaboravio” svoj posao, ok - ja i dalje kapiram da je mesto na tabeli u PL zasluga ogromnog broja povreda i konstatnog menjanja prvih 11. 
 

Ne znam šta ti znači “sumnjivo se tretiraju povredjeni igrač” ?

 

I ovo da dovodi igrače sa kojima je povezan u drugoj trećoj ruci ? Dosta trenera je dovodilo igrače koje je treniralo u prethodnim klubovima, sasvim uobičajena praksa. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Dosta trenera je dovodilo igrače koje je treniralo u prethodnim klubovima, sasvim uobičajena praksa. 

 

Jeste uobičajena, ali takođe je uobičajeno da bude žestoka ispala.

 

Dovodiš igrača jer ga znaš, pa računaš da možeš da očekuješ lojalnost i revnosnu službu, to je OK kao motivacija ali ne kad se spizdi ~80 miliona na igrača koji potreban kvalitet evidentno nema. (Antony i Onana su skupe ispale od tih bivših, Lisandro se jedini nije obrukao.)

 

Da ja nešto navijam za MUFC (pu pu daleko bilo), želeo bih više transfera tipa Hojlund, a manje transfera tipa Mount. A ne bih bio previše srećan ni dovlačenjem veterana tipa Eriksen, Casemiro, i Evans makar se oni pristojno pokazali - short term thinking je tu evidentan, ne uliva mi poverenje).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...