Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, John Coltrane said:

Dajšara školuje Peparu, a forum spava…

Ja gledao u kafani. Citava kafana navijala prvo za CP, pa za EVE, onako momacki. Na dosudjivanje i izvodjenje penala bujice psovki, neke nikad nisam cuo.

Link to comment

lavii je bilo dvadeset minuta debija da se opet povredi. jebote sta rade oni tamo u klubu kada se igraci redom ispovredjuju u nizu. neko bi vec trebao da odgovara zbog ovoga.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Da se Pedro Poro Joao nije odlučio za umiranje u lepoti, bilo bi ovo ozbiljno lupanje Tottea već posle prvih 45.

 

 

+1

 

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

Protivnik na fantaziju ima Pedra Pora - u strahu su velike oči…

 

Imama ga i ja, debil, na klupi Hwang (14p) a u postavi Porro (0p) :isuse: 

 

Srećom, mom protivniku je na klupi ostao Pedro (8p) a u postavi mu je Kuluševski (0p) :D 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kukavni Ben Davies je stvorio makar 4 dobre šanse za Brighton.

Son standardno više zainteresovan da pada i svađa se sudijama nego da se vrati u odbranu pa onda kao duh sam igrač Brajtona kod prvog gola.

Kuluševski je u ozbiljnom problemu cele sezone. Na trenutke zaliči na Konteovog Kuluševskog ali uglavnom gomila nerezonskih poteza. Još ga Ange na ovoj utakmici pokušao pokušao u sredinu da stavi i skroz se pogubio.

Bez centarhalfova, bez kreative u sredini, 2:0 je malo koliko je moglo da bude.

 

Sad da vidimo da li nešto može da Ange mađija promeni. Po meni, mora Lo Celso umesto Kuluševskog ili Sona za početak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...