Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

56 minutes ago, goofs said:

Roma ga je dovela pre dve godine za nekih 40 miliona, sad ga sigurno ne bi prodali za manje od toga, jer im je bio dosta dobar

 

Pa šta je 50 miliona za rezervnog napadača pocepanih ligamenata? #glazersout

 

In other news, LFC nastavlja da se nateže sa Sotonom oko Lavije, nudili 42, ovi bi 50, ovi podigli na 44, ovi kažu ne nego 50... dve nedelje do starta sezone :isuse: 

 

Pritom City ima buyback opciju od 40 miliona koju valjda mogu da trigeruju sledećeg leta (kada će tih 40 biti današnjih 30), dakle stvarno ne kapiram toliko cinculiranje.

 

Navodno se i dalje razmatra Fluminenseov Andre kao moguća alternativa, ali njemu bi trebalo mnogo više vremena za adaptaciju nego Laviji. 

 

Protiv Čelsija će izgleda TAA igrati zadnjeg veznog, a Joe Gomez desnog beka :cry:

Link to comment

Naravno da otpada ideja ako je povredjen :dry:

 

Naletio sam da se Murinjo nedavno raspitivao za Skamaku bese, pa kontam da bi kesirali Abrahama, mozda im treba kes da bi doveli nova pojacanja. Usto, otprije je zagrijana za Mektominija i Megvajera.. A Abraham je super igrac za te pare, sa ozbiljnim iskustvom igranja PL.

Link to comment
3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Skamaka će najverovatnije u Inter za nekih 25 miliona  Evra plus/minus neki kusur. Antonio ima ponude iz Saudijske Arabije i izrazio je želju da ide, Kresvel ima ponudu ( valjda Wolves-a ) i on bi da ide. Neće ostati niko da ugasi svetlo. 

Ugasice ga Megvajer, ako ga dovedete.

Link to comment

Abraham je više sidraš, pravi špic za Murinja. Za svoju visinu on još i ima solidnu tehniku, ali daleko je to od onoga što nama treba. Njega su mučile povrede zglobova, ali izgledalo je da su ga u Romi "nabaždarili" kako treba  - dečko nije propustio nijedan ligaški meč u dve sezone u Romi, a igrao je ostala takmičenja, nešto tipa Bruna Fernandesa 60 tekmi za celu sezonu. 

Medjutim ovo o čemu ste pisali ga je sjebalo u maju i propustiće, sigurno, jesenji deo prvenstva. Užas.

Link to comment

Gledam Zgroa kod Galeba, i uhvatila me nostalgija za mojim ludačkim praćenjem svega vezanog za prva dva ranga engelskog fudbala, a znalo se i o nižim rangovima nešto.

 

Ne znam dal sam mator ili stvarno više nije to - to.

Edited by Milošica
Link to comment
19 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Skamaka će najverovatnije u Inter za nekih 25 miliona  Evra plus/minus neki kusur. Antonio ima ponude iz Saudijske Arabije i izrazio je želju da ide, Kresvel ima ponudu ( valjda Wolves-a ) i on bi da ide. Neće ostati niko da ugasi svetlo. 

 

znači, scamacca još jedan u nizu skupih promašaja, tipa felipe anderson, haller, vlašić... neverovatno kako ne umeju da pogode s tim transferima od preko 30 miliona.

 

ja bih inače ostavio italijana (kao i antonija, igra se na dva fronta opet), dobar je igrač, a ulazak u sezonu samo sa injury prone i matorim napadačem kao što je ings mi se ne sviđa nikako.

Link to comment

Skamaka je odličan igrač. Problem je što nenogobuljiranitm by arlekino  ne ume da ga koristi. Niko me ne može ubediti da Haler nije valjao  West Ham-u a dobar je Ajaksu i Borusiji Dortmund. Vlašić odličan u Torinu na pozajmici. Felipe Anderson je imao vrh jednu sezonu a onda osetio nostalgiju za toplim jugom. Mislim da je više do Moyesa i do toga da on ima neku svoju viziju, pa ako se uklopiš super, nego do samih igrača. 

  • +1 1
Link to comment

sad baš čitam šta najbolji whu insajder ima da kaže i izgleda da moyes ima svoje (preskupe) favorite koje želi da dovede, kao što su ward-prowse, gallagher, mctominay i maguire, a novi sportski direktor tim steidten mu nudi fofanu iz monaca, alvareza iz psv-a i denisa zakariu po mnogo povoljnijoj ceni.

Link to comment
53 minutes ago, Sundance Kid said:

sad baš čitam šta najbolji whu insajder ima da kaže i izgleda da moyes ima svoje (preskupe) favorite koje želi da dovede, kao što su ward-prowse, gallagher, mctominay i maguire, a novi sportski direktor tim steidten mu nudi fofanu iz monaca, alvareza iz psv-a i denisa zakariu po mnogo povoljnijoj ceni.


Mojes predvodi akciju “Kupujmo domaće” a švaba bi “uvoznu robu” :fantom: 

  • Haha 2
Link to comment

Poraz od Bajerna 4-3, vodili 2-0 pa Nemci izjednačili, vodili 3-2 pa Nemci preokrenuli.

 

Živahno deluju u napadu, sva petorica dosta dobra.

 

Pozadi škripi, ali hoće to kad prodaš dva jedina zadnja vezna koje imaš na raspolaganju a ne dovedeš nikog kao zamenu.

 

Link to comment
10 hours ago, Milošica said:

Gledam Zgroa kod Galeba, i uhvatila me nostalgija za mojim ludačkim praćenjem svega vezanog za prva dva ranga engelskog fudbala, a znalo se i o nižim rangovima nešto.

 

Ne znam dal sam mator ili stvarno više nije to - to.

 

Isto sve. Mislim da sam ozbiljno propotm kad sam prestao da igram Football Managera, neverovatne stvari su se tada držale u malom mozgu.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Azdaja said:

Želja našeg divnog Arlea, golman Raya se navodno dogovorio sa Artetom. Zašto, i kako će Ramsdale da odreaguje nemam pojma.

 

 

Zasto uopste dovoditi prvog golmana pored zivog, afirmisanog i dokazanog Ramsdejla, to je meni bas wtf. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...