Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Evo ga Unai da najavi gostovanje Ville na Old Traffordu, požele mu Merry Christmas a on će "Good Ebening" :D 

 

Sekto, smelo vam predviđam prvi ligaški gol Hojlunda večeras. Nema na čemu :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne valja ovo, Ćelavi provalio da može da se počne tekma i bez 0 goals, 0 assts Anthony-ja

 

Kako to misliš "ne valja", hteo bi da vas Emery obory na treće mesto? :unsure:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Fascinantno kako je Raš opet upao u kanal kao posle EURO 2021. Jbt pa trgni se, nisi zaboravio da igraš lopte

 

Šilbuje Ten Haga? :sad:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Šilbuje Ten Haga? :sad:

 

Pa jedino to je opravdanje, nemoguće igrač tog kalibra ovoliko da je van forme. A nije ni neka dijabola mentalno, već baš suprotno.

 

I eto zgoditka. Ovaj je i nama presudio

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

:isuse:

 

Nemojte da padate, bre, nemojte da padate! Oće stoka da vas dobije osam razlike, da prestignu nas na vrhu tabele! :mad: Igrajte za Liverpul, ajmo Bruno, ajmo Rašfordara!

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Nemojte da padate, bre, nemojte da padate! Oće stoka da vas dobije osam razlike, da prestignu nas na vrhu tabele! :mad: Igrajte za Liverpul, ajmo Bruno, ajmo Rašfordara!

 

 

Cvrc :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Cvrc :lolol:

 

Neka, sad ćeš ti da vidiš, comeback kings! :jerry:

 

Onane mi žao, majke mi. Jednom ni za šta nije kriv, golove mu daju kao na treningu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...