Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Darwin zabeležio drugi gol ofsajd večeras i tako izbio na čelo liste strelaca pozadičara ove sezone, izjednačio se sa Elangom. 

 

16 ofsajda ima, na samo 7 startova.

Link to comment

Sere mi se više od Trentovog kvoterbekovanja. To im je plan A, B, i C, a stvara šansu jednom u dvadeset slučajeva. 

 

Zato kad god su spuštali loptu na travu i igrali najprostije moguće kombinacije, trogulove po boku, prilazili su golu bez problema.

 

Ali jebiga, protivnik je malo živnuo posle sat vremena, i zato hajde da TAA bunari u svakom jebenom napadu, iako ne zna ni sam šta!

Link to comment

Odobert dribla kroz Trenta i Salaha, prolazi, Trent komotno odustaje a Salah nastavlja da juri za njim :isuse: 

 

Flop širi ruke nemoćno, kao da ga nije on rodio ovakvog.

Link to comment
1 minute ago, warp said:

 Ne smem da se radujem dok ne krene Barnli sa centra

 

Raduješ se dva puta. Prvi put kad daju gol, drugi put kad ovi krenu sa centra.

Link to comment
9 minutes ago, radnik said:

3 izmene i ne zameni szetocinu. Klop :fur:

 

Koga, Japanca? Nema ko da uđe, čak ni varijanta u kojoj uskače Gomez da bi Trent preuzeo DCM ne radi više jer je Gomez prinudno starter.

 

Sećaš se Alkantare i Bajčetića? Ja jedva.

 

9 minutes ago, radnik said:

Vratio se Jota:wub:

 

Legenda. Darwin da ima dva grama mozga, naučio bi nešto od njega do sada.

  • +1 1
Link to comment

 Nekad se lepo vidi da od gola nema ništa, ali priznajem da me iznenadio VAR i sudijina ruka gore kod Eliotovog gola...

 

 Šta znam...od uvođenja VARa golovi su kao neki poremećaji ejakulacije kod seksa, pre(post)mature ejaculation :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...