Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

41 minutes ago, Weenie Pooh said:

Frustrirajući cripple fight, a računam da bismo svi želeli malo makar lažne nade u titulu, pre nego što Pep krene da pali mašinu tamo u februaru.

 

A možda se samo kvalitet malo izjednačio i rasporedio u odnosu na prethodne sezone kada si imao realno samo jedan tim koji je mogao ozbiljnije da parira Sitijevom projektu?

 

Kapiram da su Liverpul i Siti suludo podigli standarde gde ti ni fantastičnih 90 poena ne garantuje titulu, ali to nije održivo na duže staze. Biće interesantna trka do kraja.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

A možda se samo kvalitet malo izjednačio i rasporedio u odnosu na prethodne sezone kada si imao realno samo jedan tim koji je mogao ozbiljnije da parira Sitijevom projektu?

 

Kapiram da su Liverpul i Siti suludo podigli standarde gde ti ni fantastičnih 90 poena ne garantuje titulu, ali to nije održivo na duže staze. Biće interesantna trka do kraja.

 

"Kvalitet" je relativna stvar, subjektivna.

 

Ja ne vidim kvalitet u ovom Klopovom lutanju. Jedna utakmica TAA bunarenje 0-0, druga utakmica normalna igra kroz sredinu 5-1, treća utakmica opet TAA bunarenje 1-1... Darwin ne zna da li je krilo ili centarfor, Mac Allister ne zna da li je zadnji vezni ili prednji... nijedna pobeda protiv tzv top six timova, većina utakmica odigrana kod kuće...

 

Bolje je od prethodne katastrašne sezone, naravno, a nije ni nezanimljivo gledati ih kako se očajnički krljaju sa Fulhamom ili Palasom do poslednjeg minuta za svaku loptu... ali ne mogu to da zovem kvalitetom. 

 

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

"Kvalitet" je relativna stvar, subjektivna.

 

Ja ne vidim kvalitet u ovom Klopovom lutanju. Jedna utakmica TAA bunarenje 0-0, druga utakmica normalna igra kroz sredinu 5-1, treća utakmica opet TAA bunarenje 1-1... Darwin ne zna da li je krilo ili centarfor, Mac Allister ne zna da li je zadnji vezni ili prednji... nijedna pobeda protiv tzv top six timova, većina utakmica odigrana kod kuće...

 

Bolje je od prethodne katastrašne sezone, naravno, a nije ni nezanimljivo gledati ih kako se očajnički krljaju sa Fulhamom ili Palasom do poslednjeg minuta za svaku loptu... ali ne mogu to da zovem kvalitetom. 

 

 

Kvalitet u smislu da je više ekipa u ligi sada sposobno da se suprostave bilo kom od pretendenata na titulu, ne mislim konkretno na Liverpul.

 

Prosto, više bodova će da se rasipa, ne nužno zbog toga što Liverpul ili Siti možda nisu onoliko jaki koliko su bili, već zbog toga što su drugi ojačali i očvrsli.

 

Verovatno je malo i do jednog i do drugog.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Kvalitet u smislu da je više ekipa u ligi sada sposobno da se suprostave bilo kom od pretendenata na titulu, ne mislim konkretno na Liverpul.

 

Prosto, više bodova će da se rasipa, ne nužno zbog toga što Liverpul ili Siti možda nisu onoliko jaki koliko su bili, već zbog toga što su drugi ojačali i očvrsli.

 

Verovatno je malo i do jednog i do drugog.

 

Ne znam brt, meni liga u totalu odavno nije delovala slabije. Sva tri novopromovisana mučenika još od prvog kola hvataju zalet za povratak u niži rang, a ozbiljno im prete i Forest i kaznom ojađeni Everton.

 

Srednjeputaši su isto tužni, mahom igraju preko penisa, nikom se ne žuri previše da uskoči u ulogu novog Zahe, Mitrovića, Ivana Tonija, Raula Nevesa, itd.

 

Pretendente na vrh sam već prokomentarisao, MUFC i CFC su najupadljiviji primeri, baš probijaju dno, ali čak je i 1 Brighton nazadovao. City ima poštedu zbog zasićenja, kad će se vratiti u formu ne znamo, a ja realno ne znam ni šta bi bilo crnje i gore - da ubace u treću i oduvaju svu konkurenciju, ili da to odbiju da urade?

 

Tottenham i Newcastle su se jedini popravili u odnosu na prethodne sezone, ali slabo je to za ligu od dvadeset timova. Ostali mahom mrljave, a neki - LFC, AVFC, WHU - se kotiraju nerealno visoko više zahvaljujući slabosti konkurencije nego sopstvenom kvalitetu.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tottenham i Newcastle su se jedini popravili u odnosu na prethodne sezone

 

misliš villa? njuka bila četvrta, teško će ponoviti kako ide.

 

slabije pratim ovu sezonu, ali okej je što je naše zasićenje dovelo do najbolje krljačine u prethodnih par godina. i onako se vraćamo na staro od naredne sezone.

Link to comment

Ne gledam plasman koliko igru, NUFC deluje organizovanije i smislenije, nisu se proslavili u Evropi ali prvi mačići itd.

 

Vila mi deluje kao da su joj rezultati nerealno dobri imajući u vidu šta pokazuju na terenu, overachievers slično kao i Liverpul, nekad briljiraju ali uglavnom se provlače.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...