Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, ducca said:

Da ne pokradoše Villu sinoć dočekali bi Božić na prvom mestu :mad:

Da budu treći tim koji nije osvojio titulu, a vodio na Božić?  :fantom:

Edited by radisa
Link to comment

1-2 Tottenham

1-1 Chelsea

1-1 Man City

1-1 Arsenal

0-0 Man Utd

 

Svi favoriti imaju njanjave sezone, a LFC nume da iskorist :sad:

 

Bar su dobili Aston Vilu kod kuće, i to je nešto...

 

Link to comment
1 hour ago, Baldrick S. said:

 

Da se ova ruka desila protiv Arsenala priznaj da bi pronasao neki clan zakona koji potvrdjuje da je bio penal! :tongue:

 

Pa morao bih da pogledam ponovo jer Vini ne bi kukao bez veze, ali ono što sam video iz 3-4 replaya:

ruka kojom se Odegard kanio osloniti na zemlju + jako mala razdaljina sa koje je napucan, dosta nategnuto za penal u title decideru. 

Niti sam video nameru, niti želim da verujem da kapiten Arsenala i visoki IQ igrač igra namerno rukom u nebitnoj situaciji u VAR eri. To je prosto nezamislivo.

 

Čestitajmo jedni drugima i idemo dalje

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

ruka kojom se Odegard kanio osloniti na zemlju + jako mala razdaljina sa koje je napucan, dosta nategnuto za penal u title decideru. 

 

:lolol:

Link to comment

Igra se rukom instinktivno dosta često, VAR ili ne VAR, inteligencija ili neinteligencija. Ovde Odegaard oseća da Salah ide oko njega i izlazi oči u oči sa golmanom, jednostavno pruža ruku u očajničkom pokušaju da mu je skine. Realno, da nije to uradio bila bi možda i bolja šansa nego penal - potpuno prazna je bila ta strana.

 

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Eto ti sad

 

Cist penaltik. Nit se okliznuo nit je napucan al ko sto rece, nije ni bitno. Mi svi igramo Siti Vila osvaja :ph34r:

Link to comment
1 minute ago, Baldrick S. said:

 

Cist penaltik. Nit se okliznuo nit je napucan al ko sto rece, nije ni bitno. Mi svi igramo Siti Vila osvaja :ph34r:

 

Nije niko rekao da se okliznuo, nego igrač ima pravo da ga lopta pogodi u ruku ako je na tu ruku nameravao da se osloni. Delovalo mi je da je to bio slučaj.

 

U svakom slučaju, ekipa koja ne realizuje kontru 5 na 2, ne zaslužuje da pobedi :fantom:

Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nije niko rekao da se okliznuo, nego igrač ima pravo da ga lopta pogodi u ruku ako je na tu ruku nameravao da se osloni. Delovalo mi je da je to bio slučaj.

 

U svakom slučaju, ekipa koja ne realizuje kontru 5 na 2, ne zaslužuje da pobedi :fantom:

 

I to sto kazes. A Darwin cak nije ni bio blizu lopte. Dobro, pokusavao je da napravi faul u napadu tamo skroz levo al jak Saliba, ne da na sebe 😋

  • Haha 2
Link to comment
48 minutes ago, Weenie Pooh said:

image.png.0899b9527b6fe81a0038c118d94a0324.png

 

 

Da ne znam ko je na slici pomislio bih da je crveni izleteo sam pred golmana ( žuti ) koji pokušava rukom da odbrani udarac. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...