Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Upravo tako, frustracija a ne arogancija. 

 

Nema ništa loše kad se proslavi bod na teškom gostovanju, čak i u najjačem sastavu a kamoli ovako krnjem. 

 

Meni samo smeta kad se slavi poraz u revanš meču kupa i prolaz dalje. Tipa VVD i društvo odu u Rim, opušteno izgube 4-2, i onda slave kao da su dobili tim rezultatom :isuse:

 

Evo lepo je odgovorio, mada razni Kinovi i Koltrejni to nikada neće razumeti zbog navijačkog slepila:

 

Quote

 

“I like Roy Keane, if he said that then it’s fine,” he said.

“He is Man United throughout and I understand he could react like that but I felt what I said and there is absolutely no arrogance in that.

“Everyone who watched the game probably felt the same. We move on. We had the opportunity and we couldn’t score and that’s the frustrating part.”

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, 189- said:

odbrani petrovic penal ritchieu i idemo u polufinale cipiripi kupa. zaigrao i nkunku prvi put.

Cestitke, bili ste bolji. Jbg ne ide da se povuces celu utakmicu i cekas.

 

Tripije je treci gol pollonio protivnicima u poslednje vreme. Nek odmori malo.

Edited by smorenko
  • Hvala 1
Link to comment

Da li neki od ovih kupova daje mesto u Evropi pobedniku, ako pobednik ne obezbedi isto na neki drugi način ? Da znam da li da se emotivno uključim večeras ili ne....

Link to comment
52 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Da li neki od ovih kupova daje mesto u Evropi pobedniku, ako pobednik ne obezbedi isto na neki drugi način ? Da znam da li da se emotivno uključim večeras ili ne....

 

naravno, osvajač liga kupa ide u ligu konferencija.

  • Hvala 1
Link to comment

Dobro je ovo....zamisli da smo prošli Liverpul, pa da smo osvojili Karabao Kup pa da Mojes bude produžen  na kraju sezone na osnovu osvojenog jebenog Liga Kupa. 

Link to comment

Pričamo o WHU koji zna dve stvari. Sačekat neki korner ili prekid, ili dat protivniku loptu pa se nadati da će Kudus i Bowen svojom brzinom i veštinom uraditi nešto u kontri. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...