Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Slažem se, ali pričam o tendenciji kako se sudi, ne nužno o onome što piše u pravilniku.

 

Čakirov primer je baš ono na šta sam mislio pod 'jeziv start'.

 

Hm, ne sjecam se da je start bio jeziv. Ali zamisli bruke da start nad Dijazom nisu svirali, a onda sviraju smjehotresan Sou za igranje rukom. Srecom nisu

 

 

@Weenie Pooh

 

Nedostaje mi Gojko. Za ovu neznalicu koja je upravo izjavila - spoljni deo mreze drugi put veceras pogadjaju igraci Liverpula :rolleyes: - je Djanpjero Galeaci :fantom:

Link to comment

Zajebao je Flop večeras, prerano izveo Mađara koji je držao kakav-takav tempo igre, iako je dosta grešio.

 

Bez njega i Gravenbercha, u sredini ostali samo Endo i Trent, što nije dovoljno ni za šta. Igra se svela na nasumično šibanje lopti na napadačku četvorku. 

 

Tek kad je izveo Darwina i vratio još jednog veznjaka (Elliott, Jones) su se malo resetovali, ali kasno je - sjebao je ključnih 15 minuta utakmice.

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Nedostaje mi Gojko. Za ovu neznalicu koja je upravo izjavila - spoljni deo mreze drugi put veceras pogadjaju igraci Liverpula :rolleyes: - je Djanpjero Galeaci :fantom:

 

Đe je Gojko, penzija ili komentariše drugu tursku ligu za SK?

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Đe je Gojko, penzija ili komentariše drugu tursku ligu za SK?

 

Vjerujem da upravo uziva u bravurama Granita Dzake i Viktora Bonifejsa

Link to comment

Dupli prigivor za Dalota :lolol:

 

Sreća pa nije ama baš ništa promenilo.

 

Nema veze, bod protiv MUFC nije sramota makar i kod kuće. Morali bi i ovako i onako da tuku Arsenal da bi uzeli prvo mesto za Božić.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...