Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

18 minutes ago, 189- said:

 

nije isto kada defender igra sa rukom i kada napadac igra

 

Apsolutno. Ovi u VAR sobi su samo gledali da nađu bilo kakav kontakt sa rukom Haverca, i to je dovoljno da se poništi gol. A odluka na terenu je bila da gol ne važi, tako da je bilo suludo očekivati da je nešto od onih trljanja o ruku Keša dovoljno clear and obvious da se sudi penal. Na kraju su i našli taj kontakt Haverca i gol je opravdano* poništen.

 

*opravdano po trenutnim pravilima, da ne ulazim u to da li se slažem da je svaki kontakt napadača rukom pre gola prekršaj, a ne slažem se.

Link to comment

Bem ti advent i nemacke obicaje jedenje slatkisa za rucak pa supe za veceru te sam onako gladan morao na 2 minuta u wc da ispratim sjajnu PL subotu :blink:

 

Liverpul je toliko ocajno odigrao da sam skoro prestao da idem u wc da pratim tekmu. Sad kad sam pogledao hajlajtse: Salah za jos jedan landmark, 5. strelac na tabeli istorije kluba. Rush-a ne bi ni sam Rush stigao a insalah ako se malo potrudi, ima jos samo 86 zgoditaka do drugog mesta. 3 sezone, ako se vrati one season wonder Salah. Aju je cini mi se drugi zuti popio vise zbog necega sto je dobacio sudiji, nego zbog samog starta. Vidi se sudac da mu ruke nisu ni blizu kartona par sekundi nakon starta, a onda Aju kao da nesto kaze i zuti.

Muceni Junajted. Ima nesto u glavama, da kad dobro krenu utakmicu, stvaraju sanse, igraju a ne realizuju se iskljuce. Cak i kada su popili 7 komada od Livepula u gostima ili 5 od istih kod kuce uopste nisu lose igrali sve do tog prvog gola i raspada. Sad me je strah da se Hojlund ne popismani sledece nedelje i naplati sve promasaje ove sezoen u PL.

Kako smo mi dobili Aston Vilu i to sa igracem manje, doduse na domacem terenu mi i dalje nije jasno. Sudija svirao ruku Haverca jer ocigledno je da su skoro svi u 16 Aston Vile igrali rukom osim golmana, pa kao fer je da se ponisti.

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

  Da li prodati Rašforda na zimu/leto, i za koje pare?

 

Meni on deluje kao da mu je pun penis MUFC, ne samo ETH. Jedan PSG vapije za njim, eventualno Juventus.

Skoro je potpisao ugovor, nece on nigdje. Nije do ETH, prosle godine je blistao. Dakle, konjina. Nisam pametan.

 

Ajde, za pocetak da Retklif ovo zavrsi, pa da vidimop koliko ce uticati na zivot i rad u Karingtonu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...