Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Samo tri ipak. Ima nade!

 

Još ste Bruna uspešno suspendovali, a to znači da kapitenska traka ide tamo gde joj je i mesto...

 

 

Sve ti se namešta...

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Šta će vam zmaj Joško pored živog zmaja Akea?

 

Isto kao i Akanji koji sad otpada pošto se na mesto lažne šestice vraća 1 Stones.

 

mlad, nespor, hrabar u posedu, odlična tehnika, pokriva više pozicija....neće se baci 

 

a biće bolji siti kad nam bude igrao neko ponovo u veznom redu mmw

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

onaj drugi ne vidi da će pep da napravi gvardiola na zmaja tako da sam došao da se razumem u fudbal opet :fantom:


Tamo levo tesko… potencijal da se upgraduje diaz se nazire

 

mada ja se ne razumem u fudbal, poceo sam pomalo da pratim prosle godine 

 

posto je pocetak kraja sitija ne znam jos koliko cu doduse

  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Guuundogan said:

posto je pocetak kraja sitija ne znam jos koliko cu doduse

 

Dođi kod nas, bar još 15 minuta smo na čelu tabele! Vidiš da primamo bandwagoners oberučke. 

 

 

Link to comment

Još Bajern i LFC stoje izmedju danas i nadam se otkaza ćelavoj prevari. Odužila se ova 4 meseca kao godina. Apsolutna sprdnja od kluba, u kojem trenutno ne postoji nikakav organ ili pojedinac koji bi uopšte mogao da preduzme bilo kakav korak kada je trener u pitanju. 

Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

Još Bajern i LFC stoje izmedju danas i nadam se otkaza ćelavoj prevari. Odužila se ova 4 meseca kao godina. Apsolutna sprdnja od kluba, u kojem trenutno ne postoji nikakav organ ili pojedinac koji bi uopšte mogao da preduzme bilo kakav korak kada je trener u pitanju. 

 

jos uvek mislite da je trener najveci krivac za trenutno stanje?

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, 189- said:

 

jos uvek mislite da je trener najveci krivac za trenutno stanje?


Nije najveći samo iz razloga što postoji taj kancer od vlasnika, ali u ovom trenutku jedini koji je očigledan i zamenjiv. Jasno je da ne ide i da ipak on nije taj lik, zašto odlagati neminovno i dublje ulaziti u sranje. Nije da ga klub ipak nije podržao na tržištu, dobio je većinu igrača koje je tražio a tim mu izgleda gore od Zvezde i kako sezona odmiče ide na gore. Ni igre, ni plana, ni reakcije, igrači izduvani, jednostavno ne funkcioniše. Posvadjan sa bogzna koliko pojedinaca, 2023. njemu startuje Martial, šta dalje ima da se priča. Mogao bih do sutra o njegovim dubioznim odlukama samo ove sezone…

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...