Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

5 minutes ago, kipo said:

Kad se vrati Martinez može da upari njega i Soa

 

Pazi, sreća u nesreći vam je što LFC nema jednog Billinga da ponižava niske štopere. Koji veznjak će da ide na skok ovako jako, Mac Allister? Endo?

Link to comment

Tesko je da se ima case kad je u pitanju igrac placen 100 mio kojecega sa nedeljnom platom 200k kojecega jbg

 

Bar jedna prajm van dajk sezona bi ga mozda oprala kad bi ikad bilo moguce

Edited by Guuundogan
Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pazi, sreća u nesreći vam je što LFC nema jednog Billinga da ponižava niske štopere. Koji veznjak će da ide na skok ovako jako, Mac Allister? Endo?

Martinez je ok, ima skok, brzinu i snagu. So igra ovo samo sto je levonog. Istovremeno, Regeljon mlitav a na klupi dva super iskusna stopera.

Link to comment

Zar je već 3-0? Ja se isključio posle drugog. 

 

Ovo počinje da me brine, namešta vam se bounceback protiv preterano opuštenog Liverpula. Predosećam da Darwin nekog nabada glavom, nije odavno.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta radi junajted?

 

Poštovanje Ruksi, vraćaš se iz mrtvih kao KDB da pomogneš Pepu da izađe iz krize? Upravo si duplirao broj Sitijevih navijača na forumu.

 

Ili si se prešaltao na Bournemouth, how 'bout that Andoni Iraola?

  • Haha 4
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zar je već 3-0? Ja se isključio posle drugog. 

 

Ovo počinje da me brine, namešta vam se bounceback protiv preterano opuštenog Liverpula. Predosećam da Darwin nekog nabada glavom, nije odavno.


Namerno primamo 4 komada na sred OT, ne kapiraš ETH kontra-strategiju :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Namerno primamo 4 komada na sred OT, ne kapiraš ETH kontra-strategiju :fantom:

 

864c406caa548e95a42c1822f541e5bc.gif 

 

Samo tri ipak. Ima nade!

 

Još ste Bruna uspešno suspendovali, a to znači da kapitenska traka ide tamo gde joj je i mesto...

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Poštovanje Ruksi, vraćaš se iz mrtvih kao KDB da pomogneš Pepu da izađe iz krize? Upravo si duplirao broj Sitijevih navijača na forumu.

 

onaj drugi ne vidi da će pep da napravi gvardiola na zmaja tako da sam došao da se razumem u fudbal opet :fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

onaj drugi ne vidi da će pep da napravi gvardiola na zmaja tako da sam došao da se razumem u fudbal opet :fantom:

 

Šta će vam zmaj Joško pored živog zmaja Akea?

 

Isto kao i Akanji koji sad otpada pošto se na mesto lažne šestice vraća 1 Stones.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...