Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

44 minutes ago, ducca said:

Uvodjenje Eriksena i uopšte dalje forsiranje njegovih minuta mi je poseban wtf, čovek više ne bi trebao da igra bitnije mečeve od Liga kupa i eventualno poneki FA.

Do pauze zbog povrede je bio sjajan, a i po povratku svakako korisniji od npr. Freda - u trenutnoj konkurenciji za MC on mi deluje kao automatska prva izmena (šteta što Sabicera nismo zadržali).

Link to comment

A što je doveden Mount onda? Da igra AMC a Bruno krilo? Kakav kurac više Eriksen, ne može da potrči za čovekom kad izgubi loptu. Imao je jedan solidan stint ali i pre povrede je zglajznuo s formom, jednostavno stvari su već prebrze za njega, bukvalno se ne sećam nekog njegovog pristojnog nastupa, tj da nije bio medju najgorima. Poredjenje s Fredom je besmisleno jer je on otpisan i nikad nije smeo uopšte da dodje u Utd.

Link to comment
26 minutes ago, ducca said:

Kakav kurac više Eriksen, ne može da potrči za čovekom kad izgubi loptu. Imao je jedan solidan stint ali i pre povrede je zglajznuo s formom, jednostavno stvari su već prebrze za njega, bukvalno se ne sećam nekog njegovog pristojnog nastupa, tj da nije bio medju najgorima.

Ne slažem se za "stint", do januara je bio sjajan u tome što je radio, nije valjda odjednom ostario 10 godina? Evo npr. https://www.independent.co.uk/sport/football/man-utd-casemiro-christian-eriksen-b2255635.html

 

Ne znam s kim da ga poredim trenutno sem sa Fredom i MekTominijem, ako se prihvati da su Casemiro i Bruno (i MM po reputaciji) ispred svih ostalih.

Link to comment
12 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Smejem se, a plakao bih....

 

očaj od prelaznog roka do sada. umesto što gube vreme na preskupe igrače koji i ne žele da dođu u west ham do sada su već mogli da završe par dobrih igrača kao što su denis zakaria i edson alvarez npr.

Link to comment
6 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Feelengs are mutual. 

Ja se ne slazem s njim, tek da se zna, samo mi smijesno. WHU jedino i gotivim od londonskih klubova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...