Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Sta igra Celzi sa potrosenih trilion dinara, ne znam. Doduse, gledao samo drugo poluvreme i ne znam da li sam video da su sklopili 3 tacna dodavanja. Ovog mucenika od Tiaga ima da odnesu jednog dana sa terena sto zbog godina+pretrcanih kilometara plus sto se nervira sta oko njega rade.

Link to comment

 

Ovo od 6:50 pa nadalje par akcija... je nadrealno. Bukvalno viktorije kad smo igrali kad smo bili klinci. Da li je taj Rodri toliko bitan sraf za City, ne znam, ili je Villa jedna nova (stara) velesila u engleskom fudbalu... pokazace vreme, ali ovo je nezapamceno za City.

Edited by JohnnyD
Link to comment
19 minutes ago, JohnnyD said:

Da li je taj Rodri toliko bitan sraf za City, ne znam

 

Jok i nije, čovek propustio četiri utakmice ove sezone a oni sve četiri izgubili.

 

19 minutes ago, JohnnyD said:

ovo je nezapamceno za City.

 

Nije baš nezapamćeno, trsio ih par puta Klopp sa Firminom i kompanijom, skorije i Madrid... a realno su i slabijim timovima umeli da poklone po tri boda, obično početkom sezone, da bude interesantnija šampionska trka. 

 

Ima verovatno i onoga što kaže @Guuundogan, da je u pitanju očekivani pad forme pošto su prošle sezone obrnuli igricu.

 

  • +1 1
Link to comment

Ajde da cestitamo Drakuli (Arle :heart:) ali i Edersonu, hajlajtsi kazu da je imao nekoliko dobrih intervenicja, ne nogom :ziga:

 

Inace, samo napadni govna, bas recept

Edited by kipo
Link to comment

Gledajuci Postekoglua mogao bi se napisati lik za knjigu koji se pojavljuje non stop, svi kontaju da je neko zajeban, vazan a on do kraja ne progovori ni rijec, samo zagleda nesto tamo

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...