Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ovo je baš bila katastrofa od odluke, Hooper je debil koji je odlučio da onaj Onanin kroše protiv Wolvesa nije faul. (On je sudio i kad je VAR zajebao Diazov gol, ali tu bar nije kriv.)

 

Deluje mi da se zbunio, hteo da pusti prednost ali ga ponela navika da vraća brzo izvedene slobodne udarce ako je lopta bila u pokretu. Naravno, pošto nije bio slobodnjak Haaland nije ni trebalo da zaustavlja loptu, ali navika je navika.

 

Baš brainfart od odluke. Deluje da se pogubio skroz. Mislim da Owen na PL kanalu reče da je možda pomislio da je Grealish u ofsajdu ali opet to nema nikakve veze.

Link to comment

Ma nebitno skroz, grilis bi promasio obrni okreni. A sudiji se po faci videlo koliko mu je neprijatno, odmah je skapirao sta je uradio i bilo je smesno pomalo :D
 

Igramo najbolji fudbal, sve ok.

Edited by Guuundogan
Link to comment

Cele prošle sezone ukupno 30 crvenih kartona (380 utakmica).

 

Ove sezone već 31, a nismo ni na pola (140 utakmica) :ph34r:

 

LFC je u vođstvu sa četiri crvena; Burnley, Chelsea, Spurs, i Wolves imaju po tri.

Link to comment

Ovaj City ne ume ni da od očigledne sudijske greške napravi skandal. Da se ovo desilo Liverpulu ili Arsenalu ovde na forumu sada bi se analizirale sve utakmice ovog nesretnog sudije, pominjali bi se inbredi, čestitale titule Sitiju ili kome već,.., Klop/Arteta bi pozivali Haški sud da kazni sudiju i pošalje ga da sudi Srpsku ligu Sever...

City nikad veliki klub :fantom:

Edited by Mercuzzio
  • +1 4
Link to comment

Pa nick je zato sto sam poceo da navijam za city prosle godine zato sto su najjaci i osvojili su sve i Gundogan ima dobar first touch a navijacu dok su tu pare i kupujemo najskuplje i najbolje igrace 

 

posle se vracam da navijam za arsenal jer je arteta mnogo dobar trener :fantom:

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...