Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, kipo said:

Ja sam iz dosadasnjih slucajeva shvatio da sudija MORA u takvim slucajevima da ide da gleda - ako iz var sobe misle da je penal, ako je nesto sto je prethodilo golu, ako je potencijalni crveni i sl - kako bi dao pecat odluci.

 

Mora ako ga zovu, ali guidelines su da ga zovu samo kad misle da je napravio "clear and obvious error".

 

Zato se u praksi retko dešava da sudija koji ode da pogleda snimak ostane pri svojoj originalnoj odluci - sam poziv je tu vrlo sugestivan.

 

Link to comment
8 hours ago, Jesper23 said:

Da li neko zna šta je Tiago Silva pokušavao da uradi kod 3 gola Njukasla

 

Caught in two minds, što kažu - hteo da doda pa se predomislio i povukao nogu ali prekasno, samo je dao for protivniku. 

 

Refleksi slabe pod stare dane, mozak još radi brzo ali noge ne mogu da isprate.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Mora ako ga zovu, ali guidelines su da ga zovu samo kad misle da je napravio "clear and obvious error".

 

Zato se u praksi retko dešava da sudija koji ode da pogleda snimak ostane pri svojoj originalnoj odluci - sam poziv je tu vrlo sugestivan.

 

Aha, jasno. Mada, onda mu clear and obvious error dodje i ako nije vidio da je bio otvoren djon za crveni npr, 

Link to comment

Kaže ETH da je njegov Onana drugi golman u ligi, nikad nećete pogoditi iza koga :D 

 

Quote

 

Ten Hag said: “If you analyse it well then you see he is the second-best goalkeeper in the Premier League based on stats: his expected prevented goals is second-best. He’s doing well but he knows that in the Champions League he has made some mistakes but overall in the first five months [since signing] he has done well.”

 

Luton’s Thomas Kaminski heads the prevented goals rankings with 6.3, and Onana is second with 3.7. Ten Hag praised the Cameroonian’s character. 

 

 

xG je teška droga. Ispašće da, što bolju odbranu ima ispred sebe, to je golman lošijeg kvaliteta.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...