Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Od jutros mi na tvite....ooops pardon na VELIKOM X , iskače gomila tvitova koji nas povezuju sa JWP za neku cenu oko 30 miliona funti. 

Link to comment
32 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Od jutros mi na tvite....ooops pardon na VELIKOM X , iskače gomila tvitova koji nas povezuju sa JWP za neku cenu oko 30 miliona funti. 


Juče i SKY UK javilo da ga ganjate, ali VarProus nije zadovoljan uslovima. 

 

 

20 minutes ago, papapavle said:

Ajd to (btw, meni prva asocijacija na tog Dena braća Van de Goor), nego ovom Reksamovcu probijeno plućno krilo... :ph34r: (doduše nenamerno)

 

https://www.theguardian.com/football/2023/jul/26/paul-mullin-punctured-lung-wrexham-vs-manchester-united-results-3-1-scores-san-diego-snapdragon-stadium


Navijem sat, u 4:30, vidim sastav i vratim se u krevet. Noćas je sa Realom u pola 3 :dry:

Link to comment

mctominey. tačno sam znao da će moyesara da se uhvati za njega kao zamenu za ricea.

 

pošto je palhinha nedostupan i preskup pre bih pojurio nekog iz trojca zakaria, gallagher, alvarez.

Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

mctominey. tačno sam znao da će moyesara da se uhvati za njega kao zamenu za ricea.

 

pošto je palhinha nedostupan i preskup pre bih pojurio nekog iz trojca zakaria, gallagher, alvarez.

 

Lepo uzmu McTominay-a i Maguire-a za pare od Riže, i Alah da ih vidi.

 

 

Biće još bolji nego što su bili...  :nobles:

  • Haha 1
Link to comment

Al Nasr bi Erika Baija - samo uvaljuj.

 

Sad se kao Pariz zainteresovao za Hojlunda zbog odlaska koji se sprema za Mbapea. 

Link to comment

Liverpul sad navodno hoće Strahinju Pavlovića, valja li taj išta? :unsure: Ja sam ga video samo u Kataru i... štaznam, četvrti štoper valjda može da bude.

 

Novi CB bi značilo da je Gomez zakucan kao rezervni RB, što nije idealno... ali i na štoperu je daleko od idealnog.

  • Haha 1
Link to comment

Navodno jurimo i Andrea, neko dete iz Fluminensea za kog moji brazilski kontakti :nobles: kažu da im je najveći talenat u poslednjih 5-6 godina. Metar i žilet a igra zadnjeg veznog, Mascherano style. To je valjda bonus, jer bi Lavia trebalo da se završi uskoro.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Liverpul sad navodno hoće Strahinju Pavlovića, valja li taj išta? :unsure: Ja sam ga video samo u Kataru i... štaznam, četvrti štoper valjda može da bude.

 

Novi CB bi značilo da je Gomez zakucan kao rezervni RB, što nije idealno... ali i na štoperu je daleko od idealnog.


Da su bili pametni da iskoriste Joskove simpatije prema klubu ne bi se sad jurio Strahinja. :fantom:

Link to comment
Just now, cvrlle said:

Da su bili pametni da iskoriste Joskove simpatije prema klubu ne bi se sad jurio Strahinja. :fantom:

 

Da se dovode igrači na osnovu simpatija prema klubu, štopere bismo mogli da im igramo ja i ti.

 

Gde je Joškov™ transfer u City zaglavio, najavili da je sve gotovo još onomad a nešto ga ne završavaju?

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...