Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Nisam gledao Palmera ranije, Gvardiola je izgleda napravio kiks sa njegovim pustanjem. Drugi njegov kiks u prelaznom roku je Gvardiol, mislim da ga je kupio samo zato sto je podledao hajpu i sto se slicno prezivaju - nista protiv decka nemam, ali on je tezak prosek. Jedna od ociglednijih balkanskih prevara, tik uz Spasica. Gvardiola kao da nije gledao kako je Mesi peske prosao pored njega na svetskom prvenstvu.

Link to comment

Utakmica sezone lagano. Bravo za celzi. Igrali muski i dobro je da je sudija dozvolio da igra ide, nije svirao svako padanje.
 

Kod penala mi je jedino diskutabilno bilo ono sudaranje igraca celzija, tu bih da sam var svirao faul na kaisedu i cao. Ovo posle za halanda mi je cist penal.

 

joskova katastrofa, doku cista sansa za 4-2… haland ona cista sansa ispred gola… diskutabilno ko je tu koga castio no ajde :D 

 

drago mi je zbog palmera, nek mu je sa srecom. I zbog sterlinga sto ga je zavuko pepu - ako mu je kad ga je ikad i dovodio :D


foden bas bas slab danas.

 

 

 

Link to comment
28 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Čist penal jbg, kao i Hojlundov nad Rodrijem. Igrači imaju pravo da se čupkaju i potežu, ali ako te je Haland onako ostavio iza sebe, povlačenje s leđa je no-no, pogotovo ako lopta ide u tom pravcu

 

Pa nije te "onako ostavio iza sebe" nego te je upadljivo povukao za dres, jače nego što si ti njega povukao trenutak kasnije.

 

Ili ignorišeš i jedno cimanje i drugo (jer loptu ionako izbacuje Thiago Silva), ili sviraš prekršaj zbog prvog cimanja, onog Haalandovog. Ne možeš da ignorišeš prvo a drugo sviraš kao penal, to je katastrofalna odluka.

 

Da pravila ovo dozvoljavaju, Nikola Žigić bi zabio 35 golova u pohodu Birmingema na šampionsku titulu.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment

Kao što rekoh ranije, cimanja i povlačenja za dres u random borbi prsa u prsa u kazanu ≠ povlačenje za dres/držanje sa leđa kad te igrač prevesla. Ovo prvo se toleriše 99% vremena, ovo drugo ako i samo ako povlačenje bude jako kratko i suptilno. Hint: suprotno od onoga što su radili Hojlund i Kukurelja.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Svako ko potceni Chelsea i opusti se, najebaće...

Ovaj Chelsea realno nosi Sterling i bez njegovih egzibicija fudbalskih i glumačkih Chelsea drugačije izgleda.

Chelsea igra čvrsto i prljavo sa ciljem da protivnik ne može da razvije tečnu igru nego da se utakmica konstantno prekida zbog faulova i previjanja koja uvek traju. Uvek kada neko faulira igrača Čelzija nema ono da se odmah digne da pokuša da brzo nastavi igru. Uvek je valjanje i neki razgovori sa sudijama.

Tu onda mogu te njihove mini akcije da prolaze jer neku drugu taktiku nemaju.

Link to comment

TAA je genijalac, ali je brata i rupa. Kakav brain freeze u prvom poluvremenu kad je servirao cist zicer za Mbeuma, neshvatljiva reakcija, lopta stoji i ti je sebi daš daleko u for i protivniku serviraš zicer. Sa druge strane svaka lopta ka napred mu je zlatna, strašnu nogu ima.

Link to comment
5 hours ago, Jesper23 said:

TAA je genijalac, ali je brata i rupa. Kakav brain freeze u prvom poluvremenu kad je servirao cist zicer za Mbeuma, neshvatljiva reakcija, lopta stoji i ti je sebi daš daleko u for i protivniku serviraš zicer. Sa druge strane svaka lopta ka napred mu je zlatna, strašnu nogu ima.

 

To misliš ono na petercu? Pa bio je van ravnoteže u pokušaju da zatvori kontru, nije dobro iskontrolisao loptu, desi se svakome. Defanzivni deo je tu odradio sasvim korektno, stigao da se vrati, bio poslednji čovek ispred Wisse i skinuo mu loptu tačno kad je trebalo.

 

Ali onda upravo zbog tog ofanzivog protagonizma koji mu je uvek priroritet, nije samo izbio levo bilo kome. Nego pokušao da je zaustavi kako bi sam nešto organizovao, ispalio još jednu dugu loptu na Darvina, šta li, i izgubio ravnotežu.

 

 

Link to comment
16 hours ago, Weenie Pooh said:

 

To misliš ono na petercu? Pa bio je van ravnoteže u pokušaju da zatvori kontru, nije dobro iskontrolisao loptu, desi se svakome. Defanzivni deo je tu odradio sasvim korektno, stigao da se vrati, bio poslednji čovek ispred Wisse i skinuo mu loptu tačno kad je trebalo.

 

Ali onda upravo zbog tog ofanzivog protagonizma koji mu je uvek priroritet, nije samo izbio levo bilo kome. Nego pokušao da je zaustavi kako bi sam nešto organizovao, ispalio još jednu dugu loptu na Darvina, šta li, i izgubio ravnotežu.

 

 

Imaš na 1:26, sam se doveo van ravnoteže, lagano primio loptu, kasnije posrnuo bez ikakvog razloga, ne mora sve desnom raditi. Nikog oko njega nije bilo na 5 metara, mogao ju je uštopati i deganžirati. Komična reakcija, Megvajer stil

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...