Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, kipo said:

Ovaj Wissa iz Brentforda pljunuti Omar iz Zice

 

Ja to govorim od kako su se vratili u ligu, mislim da je te sezone Wissa kao debitant sa klupe dao gol za pobedu kod kuće protiv LFC. 

  • +1 1
Link to comment

Ako ovde ostane 2-0, ko će biti drugi iza Sitija? AFC i LFC trenutno imaju isti broj bodova, istu gol razliku, isti broj postignutih i primljenih golova.

 

E u kurac, sjebao mi Jota proračun :D Tsimikas dve asistencije.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ako ovde ostane 2-0, ko će biti drugi iza Sitija? AFC i LFC trenutno imaju isti broj bodova, istu gol razliku, isti broj postignutih i primljenih golova.

 

Naće biti 3:0...

 

Sad da čelzi nabije 4... :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Koji je ovo zlotvor iščupao kablove baš tokom najbolje utakmice ove sezone? :mad:

 

Provukao se City, častili su ih onim bezveznim penalom za prvi gol i još bezveznijim odbitkom za četvrti :isuse:

 

Chelsea svaka čast, peglali su se do poslednjeg vata snage. Sterling grizao za svaku loptu, bukvalno nikad ga nisam video takvog. Palmerov opušteni penal u 95 minutu, ma sve :hail:

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

:ziga:

 

Čestitke svim akterima, pa i Teyloru

 

Apsolutno užasna odluka za penal. Haaland cimne Čupavog metar unazad, onda zakorači ispred njega i padne ko pokošen jer mu je ovaj imao ruku oko struka :isuse:

 

VAR gledao valjda poslednjih pola sekunde i zaključio da ima osnova. Sve što se desilo pre toga ko jebe.

Link to comment

taylor koji je pre proslog vikenda sklonjen sa utakmica i onda sudi sledece nedelje derbi i to nama, bas ono klasika za fa.

 

nebitno, veca krivica je bila do sudije u varu. ja zadovoljan, steta sto smo bili dva puta toliko blizu da pobedimo arsenal i city i dva puta samo x.

 

 

valjda ce se sa povratkom nkunkua posle rerpezentativne pauze biti ovo jos bolje.

Link to comment

Čist penal jbg, kao i Hojlundov nad Rodrijem. Igrači imaju pravo da se čupkaju i potežu, ali ako te je Haland onako ostavio iza sebe, povlačenje s leđa je no-no, pogotovo ako lopta ide u tom pravcu. Penal nad Brojom još očigledniji. 

 

Za utakmicu ovakvog sumanutog tempa, Teylor je odradio vrlo kvalitetan posao. Žuti Dokuu za simulaciju isto sjajna i brza odluka.

 

Kol Palmer me oduševljava zrelošću za svoje godine. I dalje ne kapiram to puštanje od strane Sitija nakon što su ga godinama brušili da bude ovo što jeste. On može lako postati franchise player u jednom momentu.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...