Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Dobar Luton. Podsećaju na Bournemouth kada je ušao u ligu. Solidna odbrana i brutalno dobra tranzicija. 

Liverpool baš na silu igra. Kao da nema nikakve hemije ni koncepcije. Sve deluje presporo. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ja sam gledao ali se nešto ne sećam? Ovo danas je neobjašnjivo, prebaciti prazan gol sa tri metra, sam kao duh. 

 

 

Stativa na potpuna prazan gol sa 2-3 metra iz trka, kada je predriblao golmana...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Stativa na potpuna prazan gol sa 2-3 metra iz trka, kada je predriblao golmana...

 

A jao jeste, ali tu je bar prodorom ostavio dobar utisak. Ovde ne, servirano mu sve na tacni a on po običaju prekid mozga. 

 

Ne može ozbiljan tim da bude koncipiran oko napadača koji ima takav tragikomičan finishing, jednostavno ne može. On nije kao Firmino pa da doprinosi drugde na terenu, da pegla odbranu ili razigrava saigrače. On bi da bude klasičan poacher, a finiš mu je više Ali Dia nego Pipo Inzaghi. 

 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

On nije kao Firmino pa da doprinosi drugde na terenu, da pegla odbranu ili razigrava saigrače. On bi da bude klasičan poacher, a finiš mu je više Ali Dia nego Pipo Inzaghi. 

 

Bukvalno je svuda po terenu, vrši presing, ume i da proigra itekako 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

Bukvalno je svuda po terenu, vrši presing, ume i da proigra itekako 

 

Ma jeste, svugde ga ima, razigrava samo tako, Firmino who :D Zato verovatno šutira pet puta za pola sata, dok Jota i Salah drže aut liniju da ne pobegne.

Link to comment

Obrukao se i Salah kod te situacije, skroz pogrešan položaj glave kod šuta, ali eto ispade asistencija pa je kloc Darwin predmet podsmjeha. U sledećoj utakmici očekujem golčinu iz voleja ili niku bombu sa 25 metara, živi bili pa vidjeli.

 

edit: Inače Liverpul muku muči sa bunkeraškim ekipa da Everton nije ostao sa igračem manje ostali bi i tu bez bodova. Nije lako igrati protiv bunkerice.

 

Inače pobjeda Foresta nad VIilom, totalno iznenađenje za mene.

Edited by Jesper23
Link to comment

@Weenie Pooh

 

Kako si podneo finale 2007. protiv Milana?

 

Samo smo jedan drugar i ja na rekreativnoj ekskurziji navijali na toj utakmici za Liverpul i baš nam je teško palo. Posebno što je ćaletu Liverpul tih godina bio baš gotivan, pa sam povezivao i sa tim jer sam se tad prvi put odvojio od mojih na duže.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

@Weenie Pooh

 

Kako si podneo finale 2007. protiv Milana?

 

Samo smo jedan drugar i ja na rekreativnoj ekskurziji navijali na toj utakmici za Liverpul i baš nam je teško palo. Posebno što je ćaletu Liverpul tih godina bio baš gotivan, pa sam povezivao i sa tim jer sam se tad prvi put odvojio od mojih na duže.

 

Uf, teško, Rafa Benitez i ja smo uvek imali komplikovan odnos.  

 

To finale je nesrećno izgubljeno, ne baš onoliko nesrećno koliko je Milan izgubio dve godine ranije, ali u poređenju sa tom 2005. je LFC bio dosta jači a Milan primetno slabiji.

 

Benitez počeo sa mrtvim Penantom na krilu i Kuytom u špicu, iako je te sezone već ustanovio da Kuyt bolji posao radi bočno, iako se odbrana Milana useravala od pomisli na dvometraša Croucha... ali ne, Rafa je imao neke svoje zamisli. Jednu šansu napravili na početku, posle praktično ništa. Onda Inzaghi jedan gol iz odbitka dupetom, drugi iz kontre, i zdravo đaci. Crouch ušao tek pred kraj i zamalo da zabije odmah projektil sa 20 metara... Kuyt posle munuo nešto iz prekida, ali too little too late.

 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

@Weenie Pooh

 

Kako si podneo finale 2007. protiv Milana?

 

Samo smo jedan drugar i ja na rekreativnoj ekskurziji navijali na toj utakmici za Liverpul i baš nam je teško palo. Posebno što je ćaletu Liverpul tih godina bio baš gotivan, pa sam povezivao i sa tim jer sam se tad prvi put odvojio od mojih na duže.


 

Kakva infiltracija u redove redsa :covid19:

 

 

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Kakva infiltracija u redove redsa :covid19:

 

 

Moš samo da nam zavidiš, mi se podmlađujemo a vidite vas - sve matoro i debelo sa Fergijevim tetovažama na dupetu, pu! 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...