Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

49 minutes ago, copkillah said:

draganče, da me ne razumeš pogrešno, ovo najiskrenije nije prozivka niti poziv na raspravu, ali ja imam utisak da ti za pola izraza koje koristiš ne znaš njihovo značenje.

 

Evo ga profesor logike. Bezi bre.

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

mislim da logika nije reč koju tražiš :huh:


opet si u pravu. “Narcisoidni smarač” je prikladnije, mada su to dve reči.

  • Hvala 1
Link to comment

Ovaj Hall lijevi bek Njuke bese na pozajmici iz Celsija? Nelos, 19 god tek.

 

Juanjted standardno spor, jadan. Maunt nema s kim na sredini (sprema se Bruno), Kazemiro nema snage ili volje, Marsijal generalno niskorist i najvaznije - ne mozes igrati bez bekova.

Link to comment

Liverpul igrao 1-1 u Bornmutu, ali onda Nunez ušao sa klupe i pripalio iz daljine iskosa, vetar potpuno prevario golmana koji se bacio u pravcu stative a lopta prošla taman tu gde je stajao :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Kakav je ovaj Radu baksuz, sad je u poslednjim sekundama krenuo u napad da pomogne ali slobodnjak bio odigran po zemlji a onda ga saigrač napucao :D 

Link to comment

koji je djoka ovom mancesteru??

ovako da ih ponizava ko stigne a sve kupuju neke skupe igrace. kako njukasl moze da napravi instant uspeh a ovi ne mogu godinama?

 

Link to comment
43 minutes ago, bradilko said:

koji je djoka ovom mancesteru??

ovako da ih ponizava ko stigne a sve kupuju neke skupe igrace. kako njukasl moze da napravi instant uspeh a ovi ne mogu godinama?

 

Loši prelazni rokovi, mislim na kupovine.

I tako nekoliko godina unazad, x 2 roka godišnje.

Ista stvar i u Čelsiju.

 

Mislim iskukao bih se ovde šta Čelsi dovodi godinama, i kako je u postavi koja je sad izašla protiv Brentforda bukvalno 1 igrač koji bi mogao da konkuriše za mesto u top 4 PL tima, ali neću.

Link to comment

Sjajan zreb za Liverpul u Liga kupu. Not. Zabava za sve ljubitelje Port vejla i/ili man sitija proteklih godina

 

17. decembar Man Utd kuci

/nekad izmedju- 19?decembar / West ham kuci

23. decembar - Arsenal kuci

26. decembar Brnli avej

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...