Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Šta gleda Iniesta? Gde je lopta u celoj akciji?!

 

edit: i žuti Onani, marš mamu vam jebem odvratnu

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ne bih da budem pogrešno shvaćen da mi je ikad žao manutd-a, što god da im se desi, ali…

 

… kakav je ovo penal bio, nema riječi kojima bi se ova sprdnja dočarala

Link to comment

Meni nije tako djelovalo… moguće da nisam objektivan zbog, hm, osjećanja koja gajim prema tzv. građanima, ali ja big reko da ‘vakih “penala” bude bar desetak po utakmici…

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

@Weenie Pooh

 

Kako komentarišeš Soboslaja od kad je došao?

 

Ovo malo što sam gledao danas, brutalan je bio.

 

Jeste, veliki upgrade u odnosu na prošlu sezonu (Henderson i Milner), strašne fizikalije i tehnika dodavanja i šut, stvarno je kompletan veznjak mađarski Gerrard. 

 

Ove dve asistencije danas su mu doduše prve, uz jedan gol, ali nezavisno od statistike uticaj na igru mu je ogroman. Long may it continue.

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

na klupi

 

Šezdeset miliona za sedenje na klupi, dok u sredini igraju McTominay i Eriksen :sad:

 

Dobra odbrana Onane sad na kraju ali realno je Haaland žestoko zajebao plasiranjem posred gola.

 

Pre toga Škot tuče direktno u Edersona, komentatori svršavaju zbog kvaliteta odbrane :isuse:

Link to comment
6 minutes ago, 189- said:

 

da, da, znam

 

NINTCHDBPICT000616245586.jpg?strip=all&w

 

Nije za poredjenje, naprotiv, to je bio cist penal.

 

Rasford u kanalu podugo, ETH insistira. Hojlund je igracina, samo da skine mrak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...