Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Igra rukom napadača je prilično jasno definisana, dovoljan je samo kontakt lopte sa rukom da se gol poništi, ako taj igrač nije nikom dalje dodavao loptu, nego odmah završio akciju.

 

A handball offence is when a player:

 

scores a goal against the other team with their hand/arm or scores immediately after the ball touches their hand/arm (even if the touch was accidental)

 

Novi brejnfart VAR sobe. Je li moguće da njih 18 gore ne vidi ovu ruku

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Mercuzzio said:

 

 

I ovaj kraj utakmice je baš pravi pokazatelj koliko je malo potrebno da se kompletno raspadne ovaj Totenhem. Ali nema veze... Uživamo dok traje.


Vini hakovao Mercu akaunt. 

  • Haha 3
Link to comment

Jeziv Chelsea. Ne pamtim ovoliko losih transfera, beskorisnih i nezainteresovanih menadzerskih igraca. Sezona je vec propala sta ce biti dalje ostaje da se vidi sta moze Poketino da uradi... Katastrofalan prelazni rok, iz ovog sastava koji je izveo bukvalno nijednog igraca osim Silve ne bih voleo u Celziju... ok mozda Mudrik.

Link to comment
8 hours ago, John Coltrane said:

Vini hakovao Mercu akaunt. 

 

Ja onomad tako svoj klub odveo do titule, znači Mercuzzio uči od najboljih :fantom: 

 

Allah je za sada jedini faktor koji nedostaje, videćemo da li korejski šamanizam može da bude adekvatna zamena.

 

  • +1 2
Link to comment

ako ima još nekoga dovoljno zaludnoga da gleda vulve protiv njuke... na koju je debilnu foru var mogao da ostavi onaj penal za njuku sad? kapiram da je (polu)retardiranom tejloru uživo ono moglo ličiti na faul, ali jebemmumiša, iz 116 uglova, sa usporavanjem snimka, baš se vidjelo da se isfolirao napadač njuke. i ja čekam da pozovu ćelavog gmaza da se i sam uvjeri i poništi penal, kad ono ... ne lezi vraže ... englesko fuzbalsko suđenje et its best!

Link to comment
5 minutes ago, Pantelija jr said:

ako ima još nekoga dovoljno zaludnoga da gleda vulve protiv njuke... na koju je debilnu foru var mogao da ostavi onaj penal za njuku sad? kapiram da je (polu)retardiranom tejloru uživo ono moglo ličiti na faul, ali jebemmumiša, iz 116 uglova, sa usporavanjem snimka, baš se vidjelo da se isfolirao napadač njuke. i ja čekam da pozovu ćelavog gmaza da se i sam uvjeri i poništi penal, kad ono ... ne lezi vraže ... englesko fuzbalsko suđenje et its best!

 

Lepo objasnili u komentarima, ako sudija dosudi penaltik mora da se mnogo zajebe da bi ga var opovrgao. To je ono "clear and obvious", odnosno ajd da se ne mesamo jedni drugima u posao da ne ispadnemo smesni i nesposobni, ovako ispadaju jos smesniji i nesposobniji.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Baldrick S. said:

 

Lepo objasnili u komentarima, ako sudija dosudi penaltik mora da se mnogo zajebe da bi ga var opovrgao. To je ono "clear and obvious", odnosno ajd da se ne mesamo jedni drugima u posao da ne ispadnemo smesni i nesposobni, ovako ispadaju jos smesniji i nesposobniji.

e pa... serem im se u ton film!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...