Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

22 hours ago, copkillah said:

Ovako laički, mislim da je Tonali bio taj koji je dužan da navede takvu stvar pre potpisivanja ugovora. Milan je u problemu jedino ako je aktivno prikrivao to ili negirao da je ovaj pod bilo kakvom istragom ako su ih pitali takvu stvar. Naravno, treba dokazati i da su znali, Italijani su to :D

 

 

Ja ne vidim način da Njuka dokaže da je Milan znao za ovo, osim ako ih sam Tonali ne baci pod kamion. Ne verujem da bi on to uradio, ali realno dupe mu je u procepu, 10 meseci neće primati platu, a verovatno ima i neke dugove od tog kockanja.

 

Inače, Milan je ozbiljno bio zagrizao u januaru za Zaniola, ali se nije bilo para i otišao je u Tursku. Zaniolo je drugi igrač kome ubrzo sleduje ovakva banovina. Nema šanse da bi to radili da su znali u šta je umešan.

Link to comment

Rekordan revenue nije isto što i rekordan profit. Revenue je prihod. Kad od toga oduzmeš rashod onda dobiješ profit.

Man Utd je u fiskalnoj godini poslovao sa 42 miliona gubitka.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
13 minutes ago, omiljeni said:

Rekordan revenue nije isto što i rekordan profit. Revenue je prihod. Kad od toga oduzmeš rashod onda dobiješ profit.

Man Utd je u fiskalnoj godini poslovao sa 42 miliona gubitka.

 

Zato što ga vode bilmezi čiji je jedini cilj isisavanje pare iz kluba. Videti pod stanje stadiona, da ne tupimo po 100ti put na svetom topiku, na istu temu.

Link to comment
7 hours ago, goofs said:

 

Ja ne vidim način da Njuka dokaže da je Milan znao za ovo, osim ako ih sam Tonali ne baci pod kamion. Ne verujem da bi on to uradio, ali realno dupe mu je u procepu, 10 meseci neće primati platu, a verovatno ima i neke dugove od tog kockanja.

 

 

Nemoj da me držiš za reč, ali mislim da sam pročitao da nije problem klađenje kao takvo (niti neki dugovi), već što je koristio nelegalnu app za klađenje. Mrzi me sad da tražim, ako se setim sutra :D

 

Link to comment

Pratio sam ja, problem su oba, igračima je zabranjeno da se klade pa zato moraju da koriste ilegalne aplikacije. Gadno za Tonalija je što je pokazano i da se kladio na utakmice Breše i Milana (doduše uvek na pobedu, or so they claim) dok je igrao tamo.

 

Za njegove dugove ne znam, samo pretpostavljam, ali onaj klinac iz Juventusa što je prvi uhvaćen u ovoj šemi i prvi priznao zavisnost, tvrdi da ima oko 3M dugova od kockanja. Abnormalne svote.

  • +1 1
Link to comment

Meni sve to mnogo glupo. 

 

Nek im dopuste da se klade uz određenu kontrolu. Kao što ih kontrolišu dal se dopinguju, neka im dopuste i klađenje kod određenih provajdera sa kojima će imati ugovor da im mogu kontrolisati account. Ne sme da se kladi na fudbal, na sve ostalo može, ili ne sme da se kladi na takmičenja u kojima nastupa tim za koji igraju, npr. Tonali ne bi smeo da se kladi na Kup Italije, Seriju A i Ligu Šampiona. Svako klađenje kod provajdera koji nije na unapred objavljenom spisku, ili preko account-a koji nije uredno prijavljen, kazne kao da je pao na doping testu. 

Link to comment
57 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Meni sve to mnogo glupo. 

 

Jeste glupo, ako je klađenje kao takvo haram onda treba zabraniti reklame kladionica na dresovima i u prenosima utakmica.

 

Ako nije klađenje kao takvo haram, onda neka o regularnosti klađenja brinu kladionice, a ne fudbalski savezi i lige.

 

Da li je Toney imao nepoštenu prednost kad se kladio na NUFC utakmice, ili Tonali kad se kladio na utakmice Milana - koga boli uvo, osim eventualno kladionice koja im je dala iste kvote kao i svima drugima?

 

Ideja da igrači koji se klade narušavaju kredibilitet samog takmičenja je suluda. Neka se svaki klub postara za to da su mu svi igrači na terenu motivisani da idu na pobedu, a ne savez.

 

(That said, ja bih zabranio svo sportsko klađenje na nivou države, ali to je drugo pitanje.)

  • +1 2
Link to comment

Jeste kad pricamo o Toneyu i Tonaliju, likovima koji imaju visemilionske godisnje prihode. Ako sidjes malo na JSL livade, tu bi bilo bukvalno svega i svacega. Zamisli stavis kucu na to da ces da dobijes zuti karton u sledecoj utakmici i onda namerno dobijes zuti karton. I onda te vlasnik kladze juri da ti polomi noge.

Link to comment
14 minutes ago, goofs said:

Jeste kad pricamo o Toneyu i Tonaliju, likovima koji imaju visemilionske godisnje prihode. Ako sidjes malo na JSL livade, tu bi bilo bukvalno svega i svacega. Zamisli stavis kucu na to da ces da dobijes zuti karton u sledecoj utakmici i onda namerno dobijes zuti karton. I onda te vlasnik kladze juri da ti polomi noge.

 

Mislim imamo to u tzv Košarkaškoj ligi Srbije, a ne u nižim ligama

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...