Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

On 23. 10. 2023. at 23:28, Guuundogan said:

Hojbjerg... folirant mesar koji vise gleda da nesto ucari kod sudije nego da igra fudbal. Romero je ubica ali nije ljigav igrac ko ovaj... 

 

Pa šta će on nesrećnik. Njemu nije ni mesto u protivničkom kaznenom. To što sad ovi moderni treneri to traže od njega pa on mora da se snalazi kako zna i ume dovodi do tih tragikomičnih foliranja i padanja. Zna on da sa loptom nema u nogama šta da traži u protivničkom kaznenom pa zato čim se očeše o nekog. 

Link to comment

Nesretni Fulam, dva primljena gola, oba iz pokušaja iznošenja lopte iz zadnje linije. Stvarno mislim da je Gvardiola učinio medvjeđu uslugu ovim nesretnicima, vidjela žaba da se konj potkiva, pa i ona digla nogu. Da mi je negdje vidjeti statistiku, koliko je golova primljeno zbog gluposti prilikom pokušaja iznošenja lopte, a koliko je šansi ili golova kreirano usljed iste. Vjerujem da bi tek onda ljudima neke stvari bili jasne. Totenhem ne izlazi van opanaka, rade ono što znaju, stabilizovali su odbranu, a napred će Son i Medison već nešto ušićariti, ostali trče i rade svoj posao.

  • +1 4
Link to comment
9 hours ago, Mercuzzio said:

 

Pa šta će on nesrećnik. Njemu nije ni mesto u protivničkom kaznenom. To što sad ovi moderni treneri to traže od njega pa on mora da se snalazi kako zna i ume dovodi do tih tragikomičnih foliranja i padanja. Zna on da sa loptom nema u nogama šta da traži u protivničkom kaznenom pa zato čim se očeše o nekog. 

 

Ma nisam mislio samo na konkretnu situaciju vec prakticno od kad ga je Murinjo doveo... takav je igrac.

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Pročitao sam da razmatraju da tuže Milan, samo ne znam po kom osnovu :lol:

 

Pa prodali im igrača znajući da će da najebe :D 

  • +1 1
Link to comment

Verovatno nije ali ko zna, ako bi ovi mogli nekako da dokažu da je Milan znao za situaciju i svesno je sakrio od kupca, možda imaju case. 

 

Najbolje bi bilo da čovek odradi desetomesečnu kaznu primajući platu na Tajnsajdu, a onda NUFC dobije spor i poništi kupovinu, pa ovaj lepo ode nazad u Milan da igra za njih :D 

  • Haha 1
Link to comment

Ovako laički, mislim da je Tonali bio taj koji je dužan da navede takvu stvar pre potpisivanja ugovora. Milan je u problemu jedino ako je aktivno prikrivao to ili negirao da je ovaj pod bilo kakvom istragom ako su ih pitali takvu stvar. Naravno, treba dokazati i da su znali, Italijani su to :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...