Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

I šta kaete, crveni karton za Liverpulovog protivnika u prvom poluvremenu? :fantom:

 

Čisti kao suza oba žuta za Younga.

 

I Konate je mogao u drugom poluvremenu da fasuje drugi žuti ali bio bi prestrog jer je pokušavao da se skloni sa puta Betou.

 

Nego Mudryk, jel' hteo onako da lobuje Ramsdejla Raju ili je bilo slučajno? Poch kaže da je hteo, Lineker misli da je bio centaršut jer uopšte nije ni gledao ka golu kad je opalio.

Link to comment

Primetio bih samo kako je lako obrisano 2 minuta između MekTominijevog enca i penala, a one budale sudije što su pogrešno protumačile var se vade da nisu mogli da vraćaju utakmicu unazad jer je već bila nastavljena...

Link to comment
55 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

I šta kaete, crveni karton za Liverpulovog protivnika u prvom poluvremenu? :fantom:

 

E zamisli, suđeno po pravilima!

 

A najčistiji penal na svetu je morao VAR da proverava, to ne pominješ? :fantom:

Link to comment

Jang je na glupost dobio zute kartone. Plus, vec je imao 1 zuti kad je loptu, koja je u autu, sutnuo jos dalje. Tu mu je 'oprosten' karton. Bio je nepotrebno nabrijan. 

Arsenal se lepo izvukao. City onako, mogli su bez 2 boda ostati. 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Čisti kao suza oba žuta za Younga.

 

I Konate je mogao u drugom poluvremenu da fasuje drugi žuti ali bio bi prestrog jer je pokušavao da se skloni sa puta Betou.

 

Nego Mudryk, jel' hteo onako da lobuje Ramsdejla Raju ili je bilo slučajno? Poch kaže da je hteo, Lineker misli da je bio centaršut jer uopšte nije ni gledao ka golu kad je opalio.

 

Čista oba žuta, ali znam bar 2-3 Kovačića koja su se provukli i sa gorim :fantom:

 

Mudryk je idiot, tvrdi da je gađao ono, a nema teorija da lopta ima onakvu putanju sem ako mu nije prešla preko noge. Sad, ako je vežbao šut da mu lopta prelazi preko noge, dok ne gleda ka golu, alal vera.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

E zamisli, suđeno po pravilima!

 

A najčistiji penal na svetu je morao VAR da proverava, to ne pominješ? :fantom:

 

Jao da, i penal ste dobili, to sam potisunuo. Pa to je onda baš jak vjetar u leđa (glasom Slavka Cvitkovića) :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mudryk je idiot, tvrdi da je gađao ono, a nema teorija da lopta ima onakvu putanju sem ako mu nije prešla preko noge. Sad, ako je vežbao šut da mu lopta prelazi preko noge, dok ne gleda ka golu, alal vera.

 

Ti nisi čuo za felš? :fantom: Zasekao Ukrajinac bez gledanja kao Đovak bekend slajs, slava mu.

 

Raya se ozbiljno izblamirao nezavisno od Mudrićeve namere, onaj positioning je katastrofa, šta traži metar-dva bočno van gola? Da je umesto šuta ispao centaršut kao što je trebalo da bude, opet bi mogli Čelsijevi napadači da je samo ćušnu u nebranjenu mrežu.

Link to comment

Nzm, ne vidim ništa previše pogrešno u pozicioniranju Raye. Snimio je Mudrikovu nameru i krenuo malo ranije da spreči centaršut. Mislim da ni Kurtoa ne bi pokupio onu loptu iz rašlji, sa svojom visinom.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nzm, ne vidim ništa previše pogrešno u pozicioniranju Raye. Snimio je Mudrikovu nameru i krenuo malo ranije da spreči centaršut.

 

Pa lobuje golmane i centaršut, ne samo šut. Ali ako je tebi dobar meni je još bolji, jer Ramsdejlaru baš ne cenim nešto.

 

Nego, pamti li neko jaču konkurenciju za ispadanje iz PL? Ja nešto ne mogu da se setim kad je poslednji put bilo ovoliko krš timova. 

 

Bournemouth, Burnley, Forrest, Luton, i Sheff Utd imaju svi zajedno dve pobede u poslednjih pet kola, a ni Everton nije mnogo bolji. 

 

Iznad su Brentford, Fulham, Wolves, i Palace koji isto služe kao topovsko meso, znači tačno pola lige zrelo za ispadanje.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa lobuje golmane i centaršut, ne samo šut. Ali ako je tebi dobar meni je još bolji, jer Ramsdejlaru baš ne cenim nešto.

 

Da, ali na 1 ovakav primljen gol ide 50 pokupljenih centaršuteva, umesto da si džedžao na liniji i nadao se najboljem. Isto kao što ga prozivaju za greške u dodavanju blizu gola, to je rizik sa kojim živi većina timova koji igra na taj način. Siti je imao 4 šuta protiv nas, mahom jer je lopta dosta bila u našem posedu, a razlog je bio jer je Raya nije nasumično ispucavao po cenu greške. Remzdejl bi ispucao 10 lopti više, Siti bi imao 5 šuteva više, i onda bi se molili da bude tom istom Ramzdejlu dan, da poskida to. Fan sam preventive, tj. da uopšte ne dolazi do šuteva, tako da #teamRaya all the way.

 

7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nego, pamti li neko jaču konkurenciju za ispadanje iz PL? Ja nešto ne mogu da se setim kad je poslednji put bilo ovoliko krš timova. 

 

Bournemouth, Burnley, Forrest, Luton, i Sheff Utd imaju svi zajedno dve pobede u poslednjih pet kola, a ni Everton nije mnogo bolji. 

 

Krajnje interesantno, a rekao bih da taj Šefild koji je poslednji još i najmanje loše izgleda. Umalo su otkinuli bodove Sitiju i Mančesteru, a na Lejnu vodili do 90+ minuta.

Link to comment

Nego...

Imam loš predosećaj za ovaj Fulham večeras. Čini mi se da ove divlje ekipe kao Fulham ne leže Totnamu.

Nema Bisume. RicharliSon okosnica u napadu... Šta može da pođe naopako.

Link to comment

Maddison pola tima bukvalno. Vikario spasao dva sigurna gola. Son uspeo dva puta da saigračima uleti u šut.

Šta fali Hojbjergu? Samo je malo više nabrijan. Ima tu prljavijih njuški kao recimo Romero ili Richarlison.

Biće interesantno kad se vrati Bentankur kako će uklopiti njega, Madisona, Bisumu i Papa Sara koji je spektakularan bio do sada ove sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...