Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

On je realno otišao u penziju onog momenta kada je potpisao za Real. Zvuči prilično nadrealno s obzirom da je otišao kao jedan od najboljih na svetu.

 

  • +1 3
Link to comment

salah, modric, mbape, neymar, suarez, de bruyne pokradeni... daj jednu godinu kad je to bilo tacno, ne mora niz... uz duzno postovanje za pomenutog

Edited by Guuundogan
Link to comment
21 minutes ago, Guuundogan said:

salah, modric, mbape, neymar, suarez, de bruyne pokradeni... daj jednu godinu kad je to bilo tacno, ne mora niz... uz duzno postovanje za pomenutog

 

Između 2013-2017 bio 4 puta biran u idealnih 11 najjače lige sveta. Alfa i omega Čelsija koji je uzeo 2 PL u tom periodu. Neki, tj. većina igrača koje si nabrojao nisu imali svoj peak u toj eri. Modrić je dobar protukandidat, ali i za njega mi se čini da je potpuno sazreo tek ovih poslednjih 6-7 godina. Dapače, to je bilo moje subjektivno mišljenje u tom periodu

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Između 2013-2017 bio 4 puta biran u idealnih 11 najjače lige sveta. Alfa i omega Čelsija koji je uzeo 2 PL u tom periodu. Neki, tj. većina igrača koje si nabrojao nisu imali svoj peak u toj eri. Modrić je dobar protukandidat, ali i za njega mi se čini da je potpuno sazreo tek ovih poslednjih 6-7 godina. Dapače, to je bilo moje subjektivno mišljenje u tom periodu

 

pretpostavio sam da mislis na peak pre transfera... da se ne vracamo na iniestu i kompaniju... subjektivno postujem.

Link to comment

Inače, ovih dana je produžen ugovor sa Bowenom. Do 2030, ne znam tačne detalje ali trenutno je igrač sa najvećom platom u klubu (toliko sam uspeo da pohvatam) i nema izlazne stavke u ugovoru, što znači da će onaj ko bude hteo da ga odvede  verovatno morati da plati Rice/Caicedo money. 

  • Tužno 1
Link to comment
52 minutes ago, copkillah said:

Džo je S*n? Plus šta te tačno muči u vezi sa ovim?

Ne muči me ništa, samo tabloidna vest koju je  Joe preneo iz The Sun. Šta je skandalozno u vesti, ko god da je?

Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Ne muči me ništa, samo tabloidna vest koju je  Joe preneo iz The Sun. Šta je skandalozno u vesti, ko god da je?

Gde sam napisao da je skandalozno? I opet, šta te tačno muči u vezi sa ovim, posebno u vikendu bez fudbala? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...