Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, 189- said:

meni se cini da je rice sutnuo kovacicevu nogu

 

Rice najnormalnije odigrava loptu a Kovačić uklizava đonom, tu ne može da bude sumnje ko je inicirao kontakt.

 

Image 

Link to comment

Ma isao na loptu, ne na nogu, isto ko i jones… 

 

svejedno, nece ni crveni pomoci arsenalu, arteta presao u navijace odavno, potpuno je iritantan u svojim nastupima pored aut linije. Mogao bi da se sabere malo ako hoce do titule nekada

  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, Guuundogan said:

Liverpoolu fala… :D 

 

Sudijska logika, možda smo bili malo preoštri sa Liverpulom, hajde sad da kompenzujemo tako što progledamo kroz prste Sitiju, svi srećni svi zadovoljni :D 

 

 

Link to comment

Deluje da je Pep malo preterao sa Luisom u vezi. Džons na klupi ostavlja Kovačića previše izloženog, pogotovu što je Rodrijev izostanak nenadoknadiv.

Link to comment
7 minutes ago, Guuundogan said:

Ma isao na loptu, ne na nogu, isto ko i jones… 

 

svejedno, nece ni crveni pomoci arsenalu, arteta presao u navijace odavno, potpuno je iritantan u svojim nastupima pored aut linije. Mogao bi da se sabere malo ako hoce do titule nekada

 

Kakve veze ima nastup pored aut linije, koji je btw bio sa razlogom (šta li bi pep ili klopara radili, još veći šou bi napravili) sa igrom arsenala? 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Deluje da je Pep malo preterao sa Luisom u vezi. Džons na klupi ostavlja Kovačića previše izloženog, pogotovu što je Rodrijev izostanak nenadoknadiv.

 

Koji Džons, Džon Stons? :D 

 

Meni ovaj City dobro deluje, neobično agresivno za Peparine timove, provukli su se sa Kovačićem ali igraju tačno onako kako treba protiv Arsenala. 

 

Arsenal, sa druge strane, baš tunjavo. Fino se brane ali kontru ne mogu da povuku pa ne mogu, jedino ono na početku kad je neko izbacio Žezusa na desnom krilu, posle toga ništa. Da im nije golman ovako nesiguran, bilo bi OK za sada, ali deluje mi da su na ivici fatalnog zajeba a pretnja minimalna.

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Koji Džons, Džon Stons? :D 

 

Meni ovaj City dobro deluje, neobično agresivno za Peparine timove, provukli su se sa Kovačićem ali igraju tačno onako kako treba protiv Arsenala. 

 

Arsenal, sa druge strane, baš tunjavo. Fino se brane ali kontru ne mogu da povuku pa ne mogu, jedino ono na početku kad je neko izbacio Žezusa na desnom krilu, posle toga ništa. Da im nije golman ovako nesiguran, bilo bi OK za sada, ali deluje mi da su na ivici fatalnog zajeba a pretnja minimalna.

 


Pa pominjali ste Džonsa, a ja gledam završnicu na Vandi Metropolitano, početak na Sardiniji, multiprenos Norveške i naravno Arsenal-Citi :ph34r:

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

gledam završnicu na Vandi Metropolitano, početak na Sardiniji, multiprenos Norveške i naravno Arsenal-Citi :ph34r:

 

frank-reynolds-iasip.gif 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...