Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

šta igra Riko Luis?!

 

Zadnjeg veznog, nije mu prvi put. Hvali ga Pepara nedavno, vanserijski talenat i veliki radnik, ovo-ono.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Zadnjeg veznog, nije mu prvi put. Hvali ga Pepara nedavno, vanserijski talenat i veliki radnik, ovo-ono.

 

Meni deluje da igra devojku za sve. Kovač box2box, Bernardo DLP. Previše mi je ofanzivan Rico. 

 

Inače čuo sam i ja te hvalospeve, na SKY su 100 puta ponovili/citirali Peparu da nikada nije trenirao tako talentovanog igrača.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Meni deluje da igra devojku za sve. Kovač box2box, Bernardo DLP. Previše mi je ofanzivan Rico. 

 

Inače čuo sam i ja te hvalospeve, na SKY su 100 puta ponovili/citirali Peparu da nikada nije trenirao tako talentovanog igrača.

 

Pa dobro, to je suštinski ista pozicija kao i Kovačić, jedan poludesno a drugi polulevo. Istureni su obojica jer Arsenal mulja pa ih treba pritisnuti, ali to je kod Pepa značajnija defanzivnija uloga nego Bernardo koji bleji centralno malo iza njih.

 

Kako je Raya mogao da se usere Arteti u život, skoro da mi je žao što nije :D 

Link to comment

Dobro je da ovo od Kovačića ne zovu sudiju da proveri za crveni, đon pravo u zglob.

 

Jones stojeći preko lopte, to je legbreaker i mora odmah na tuširanje, a ovo iz zaleta bez kontrole, ni blizu lopte - to je OK.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...