Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

7 minutes ago, smorenko said:

Progledao sudija Brunu za drugi zuti.

Ovde bude bod bice super.

 

Stvarno neverovatno da nije bio drugi žuti.

Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Poklonise 2 gola. 

 

Dva-jedan u poklonima. Oba tima uspavana, LFC malo više. 

 

Mac Allister je katastrofa, konstantno kasni. Jeste presekao onu loptu na sredini pred gol za izjednačenje, ali milion puta su ga prošli kao tursko groblje.

  • +1 2
Link to comment

Jednostavno mi se ne svidja ovo Alison, VVD i Matip 50 dodavanja, pa kome dosadi duga lopta napred. Obicno na Salaha, koji ponekad i primi, ali odmah zatim izgubi loptu. 

MacAllister naravno najgori, malo me tesi sto je izgleda svestan toga, jedan krupan kadar pusi se zajapuren, samo sto ne eksplodira. 

Link to comment

Kako ih je zajebao Robertson ovom fintom :isuse: :lolol: :isuse: Mac Allister i Darwin se opustili, misle izbaciće je on, kad ono...

 

Očaj od utakmice. Delovalo je da su se malo dozvali u pamet uvođenjem Gravenbercha i prelazom Szoboszlaija na desnu stranu, ali ne. Jebe Solley March i ne vadi :sad:

Link to comment

Evo zašto Moyes treba da ide. Bukvalno svaki put kad uđe, Kuduz je najbolji na terenu, ali svejedno mora da počinje sa klupe. 

 

Inače, sam bio uveren da gubimo nakon što ih je debil Banks častio igračem u 15-om minutu. 

Link to comment
35 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Saka nije u sastavu, biće sexa na Emirejcu. Žoržinjo umesto Haverca

 

Tako se ne postaje šampion :fantom:

 

Odigrajte nerešeno ako možete, da kompletirate iks dan.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...