Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Možda sam pristrasan, ali ja ne vidim ni crveni karton za Džonsa, naročito kad gledam snimak u realnom vremenu, bez usparavanja. Stao na loptu, prešla mu noga preko iste i onda kontakt sa nogom igrača Totenhema. Takođe mislim da je prvi žuti karton za Žotu prestrogo dosuđen, na to dodati još onaj smiješan crveni za Aleksisa i lista je kompletna.

 

Fulam je baš postao tim koji će se boriti za opstanak odlaskom Mitra, ako im ode Palinja sledeće sezone će u niži rang. Ove sezone će teško uspjeti u tome zato što su ekipe koje su upale iz Šempionšipa jako loše, a na sve to tu je i Everton. Brentford će se podići povratkom Tonija, a Vulvsi mi djeluju previše kompaktno da bi ispali iako su i oni opasno potonuli. 

 

edit: Ima li neka posebna tema o Šempionšipu i nižim ligama ili da ovdje komentarišemo?

Edited by Jesper23
Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Screenshot-20231003-130054-2.png

 

The processes involved = pali se Audacity i kopi-pejstuje intenzivno. 

 

"It is, I Darren England! Check complete! The end."

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Laura Vuds izravno sa Old Traforda, u najavi meča protiv Galate, u Ligi Šampiona, pravi upadicu i traži komentar od strane Ria i Skolsa o Diazovom poništenom golu :isuse:

 

Evo i ide i audio-video...

Link to comment

Screenshot-20231003-203533.png

 

I ovo je očekivano, bazendžije pokušali da iskoriste momentum, ali realno nema ovde šta da se appealuje. Obično se daje i dodatna tekma suspenzije kad ne prođe ovakav appeal, ali avaj, možda bi bilo previše

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...