Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

Pa naravno da će slave... Šta su očekivali ove sezone kako je Kejn otišao, ovo je spektakl!

Očekujem u januaru raspad sistema i solidno 4 mesto (ispred Arsenala) na kraju sezone.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mercuzzio said:

 

Pa naravno da će slave... Šta su očekivali ove sezone kako je Kejn otišao, ovo je spektakl!

Očekujem u januaru raspad sistema i solidno 4 mesto (ispred Arsenala) na kraju sezone.

 

e i meni je to glupo uvek kada se nekome zamera kad se slavi pobeda ili kad se izvuče bod u finišu pa sLaVe KaO dA sU pObEdILi. Naravno da će da slave, svako bi slavio pobedu u '96. sve i da je iz nepostojećeg penala.

 

Link to comment

Biće dobra svinjarija u vezi ovog ghost ofsajda Liverpula, baš čekam da vidim šta se izdešavalo. Očekujem da Webbara podeli par otkaza. A bogami i dobar podsvesni vetar u leđa crvenima u narednih par kola. :fantom:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Mercuzzio said:

 

Pa naravno da će slave... Šta su očekivali ove sezone kako je Kejn otišao, ovo je spektakl!

Očekujem u januaru raspad sistema i solidno 4 mesto (ispred Arsenala) na kraju sezone.

 

Odlično izgledaju za sada, i normalno da će da slave ovako dramatično pobedu koja ih vodi na drugo mesto - tvit ne kačim zbog toga nego zbog PGMOL ćutologije. 

 

Očekujem da do sutra izbace onaj CGI prikaz kao iz Katara, gde animirani Diaz stoji pet metara u ofsajdu.

 

Realno, ta odluka nije ništa promenila što se tiče ishoda ove utakmice jer je Gakpo malo kasnije izjednačio, samo dobro ilustruje kakva govna rade u VAR sobama.

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Realno, ta odluka nije ništa promenila što se tiče ishoda ove utakmice jer je Gakpo malo kasnije izjednačio, samo dobro ilustruje kakva govna rade u VAR sobama.

 

Daj, ne zajebavaj, priznat gol bi potpuno promenio tok utakmice, ništa što se posle tog momenta dogodilo, ne bi se dogodilo na taj način. Možda bi bilo 0-3, možda bi bilo 5-1, ali svakako se utakmica ne bi izdešavala onako kako se izdešavala.

Link to comment

Sudije su idioti, kao i fudbaleri... Jbg, neće doktori nauka da dolaze da postaju sudije u engleskoj ili bilo gde drugde. To su neuspešni sportisti i ljudi sa viškom vremena koji se lože na suđenje i fudbal. Jbg, treba od nečega živeti dok se probijaš od suđenja konferencije do toga da možeš od toga da živiš.

Verujem da će VAR soba reći da je bio neki tehnički problem i ćao...

  • +1 2
Link to comment

naspanovan je totenhem fino sada, ali nemaju oni snage za titulu... liverpul je skupina za postovanje, bice borba sa njima do kraja... arsenal... mislim da ce utd u nekoj buducnosti pre da uzme titulu nego oni sa artetom (ikada). de zerbi je next big thing i nadam se naslednik pepa, a od drugih zelja, voleo bih i da vidim murinja u njukaslu ako howe ne dodje do titule uskoro... 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Daj, ne zajebavaj, priznat gol bi potpuno promenio tok utakmice, ništa što se posle tog momenta dogodilo, ne bi se dogodilo na taj način. Možda bi bilo 0-3, možda bi bilo 5-1, ali svakako se utakmica ne bi izdešavala onako kako se izdešavala.

 

Na osnovu čega to tvrdiš? Diaz je izjednačio u 34. minutu, poništili mu, onda je Gakpo izjednačio u 45+ i do kraja je Tottenham pritiskao a LFC čekao kontre.

 

Šta bi bilo drugačije da je izjednačenje palo desetak minuta ranije i zašto?

 

Edit: Izvini, moja greška, tek sad vidim da je Son dao gol posle Diaza. Bio sam ubeđen da su vodili od ranije, valjda zbog crvenog.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Na osnovu čega to tvrdiš? Diaz je izjednačio u 34. minutu, poništili mu, onda je Gakpo izjednačio u 45+ i do kraja je Tottenham pritiskao a LFC čekao kontre.

 

Šta bi bilo drugačije da je izjednačenje palo desetak minuta ranije i zašto?

 

Edit: Izvini, moja greška, tek sad vidim da je Son dao gol posle Diaza. Bio sam ubeđen da su vodili od ranije, valjda zbog crvenog.

 

Kad god da je dao gol, utakmica bi imala drugačiji tok. Lopta bi se stavila posle tog gola na centar i sve ono što se izdešavalo nakon toga se ne bi izdešavalo onako kako se izdešavalo. I ponavljam: ne znam kako bi to uticalo na ishod.

 

Link to comment
2 minutes ago, Baldrick S. said:

ChatGpt konacno napisao saopstenje PGMOL-a. :laugh::riba:

 

PXL_20230930_191705348-2048x1663.thumb.webp.5f617962d2d536cb707dcdeb103bcbca.webp

 

i koji je smisao ovoga, šta Liverpul i svi ostali koji budu oštećeni svake nedelje, imaju od priznanja?

 

onaj ko kaže "ali to su samo ljudi", može to sebi da nabije u dupe, jer na svakom drugom poslu, oni bi trpeli ozbiljne sankcije zbog onoga što neprekidno rade, u stvari ne bi ni imali više taj posao

 

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Mislim da u prenosu nije bilo ovog ugla.

 

Najbolji je onaj gde su "vukli linije" u VAR sobi. Izgleda da su ih stvarno vukli dok su pregledavali snimak a PGMOL je to i potvrdio.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Kad god da je dao gol, utakmica bi imala drugačiji tok. Lopta bi se stavila posle tog gola na centar i sve ono što se izdešavalo nakon toga se ne bi izdešavalo onako kako se izdešavalo. I ponavljam: ne znam kako bi to uticalo na ishod.

 

Da je u pitanju bilo izjednačenje (kao što sam originalno mislio), pristup oba tima bio bi identičan onom koji smo videli jer drugačije ne bi bilo razloga da bude. Tottenham bi napadao, LFC čuvao bod i vrebao kontru.

 

Ali pošto je poništen Diazov gol bio za 0-1, to bi svakako uticalo na majndset igrača. Drugačije se čuva vođstvo nego nerešeno, drugačije se napada kad gubiš protiv desetorice nego kad je nerešeno protiv desetorice... u pravu si, razlika je ogromna. 

 

Just now, copkillah said:

 

PXL_20230930_191705348-2048x1663.thumb.webp.5f617962d2d536cb707dcdeb103bcbca.webp

 

i koji je smisao ovoga, šta Liverpul i svi ostali koji budu oštećeni svake nedelje, imaju od priznanja?

 

Nema smisla, uvedeš formalizovan mehanički sistem i onda kažeš "jebiga, ljudska greška". Jel' otišao da piša Darren England, i njegov asistent?!

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...