Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Jebiga, nisam očekivao da će izdržati poluvreme ni sa jednim manje a kamoli dvojicom, ali baš u poslednjim sekundama i ovako nesrećnim autogolom... :cry: 

 

Pas mater sudijama za ofsajd Diazu, crveni Džonsu, i žuti Salahu.

 

Spurs stvarno deljuju ozbiljno, nadam se da će nešto uraditi i protiv Pepare.

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Pocetak kraja Gvardiolinog Sitija

 

Šest timova od 18 do 15 bodova, bar će ove sezone vući za nos nekoliko protivnika a ne samo Arsenal ili Liverpul :jerry:

Link to comment

Častile lepo sudije Mađiju Angea...

Nisam očekivao da će napadački trio koji čine duo idiota RicharliSon sa Kuluševskim koji konstantno izgleda i po kretanju i crvenilu lica da je mrtav pija, uspeti da iskoristi 2 igrača više ali Matip je pomogao kad je zaškripalo.

 

Realno Liverpul se samoubio uz pomoć sudija. Ne znam što su tako nervozno ušli u utakmicu.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Baldrick S. said:

Johne, sledeci put kad se budes zalio na sudjenje moze highlights ove utakmice cisto da vidis kako je zaliti se na sudije relativna stvar :ph34r::lolol:

 

ako ga kompleksi ne ubiju do tada :lol:

 

Link to comment
3 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Ne slušam ja te vaše top 33 of the pops kompilacije, Hey Jude znam samo u kontekstu Citeha, čudno mi zvučalo.

 

BTW još se radi na CGI rekreaciji Diazovog ofsajda, sudijska organizacija ne uspeva da pošalje snimak NBC-u :D 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Baldrick S. said:

Johne, sledeci put kad se budes zalio na sudjenje moze highlights ove utakmice cisto da vidis kako je zaliti se na sudije relativna stvar :ph34r::lolol:

 

Možeš i ti današnje tekme protiv CP :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...