Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

40 minutes ago, 189- said:

gusto je zbog iste stvari dobio crvenu kartu prosle nedelje, cak je on i imao redovan kontakt sa loptom i opet nije pomoglo.

 

ova djubrad sto namesta snimak sudiji namerno krece sa kadrom gde igrac vec nehotice gazi protivnika.

 

https://dubz.co/c/f19f1d

 

 

Link to comment
2 minutes ago, radnik said:

Sta promasi Diaz, sunce ti. 

 

Ludi Salahudin šiba takve lopte cele sezone, i sa levog i sa desnog krila, i kroz sredinu. Slično je bilo protiv Čelsija u prvom, samo je Diaz uspeo da je klizeći ukotrlja.

 

Bojim se da ćemo ovaj bod teško sačuvati, Postecoglu za razliku od engleskog Artete zna šta radi i ozbiljan tim je sastavio.

 

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Bojim se da ćemo ovaj bod teško sačuvati, Postecoglu za razliku od engleskog Artete zna šta radi i ozbiljan tim je sastavio.

 

 

zaboravljaš da imamo Darvina 

Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

image.thumb.png.690b6dda7b5bff0f65a070ed6501a4f1.png

 

Stojeći a ne klizeći start, na loptu a ne na nogu, stopalo nesrećno kklizne preko lopte i gazi čoveka. 

 

Potpuno neuporedivo sa đonom iz uklizavanja koji lomi nogu, a kamoli sa onim divljačkim sedanjem na koleno koje je izveo Pickford (a nije mu bio sviran ni faul).

 

 

 

Uporedivo, neuporedivo, nebitno, ne može Pikford dobiti dva crvena, a Džouns jedan. Pikfordov start je gori i većeg intenziteta, ali su oba za crveni karton. Intenzitet se može jasno videti na VAR snimku, i to je to od mene na ovu temu.

 

Nebitno što ja mislim da su ovakvi startovi uvek za crveni, obaška nenamera, trapavost i 'hteo sam loptu', već što su i sudije prilično konstantne kod ovakvih stvari, tako da će vam samo slika onog đona na iskrivljenoj cevanici na kontinentu doneti 99.99% vađenje crvene karte, a i na ostrvu ide preko 90%.

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

zaboravljaš da imamo Darvina 

 

Povređen je, rekao Klopp, ima "kost u stopalu", pitanje je da li i koliko može da odigra.

 

Žuti za Salaha zato što je šutnuo loptu, samo oštro, samo stroga engleska disciplina...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...