Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:

 

 

Ja mu nisam prizivao crveni karton, to je ugrofobija a ne poređenje sa Gerrardom. Ti kao da ne znaš koliko je Hungaroring ekipa propatila pod Sovjetima, a? Mnogo si mi naivan!

 

Nego, Ćelava Prevara (ona katalonska) nastavlja po starom, daje tri boda fore rivalima, navlači nas sve da pomislimo da će neko drugi uzeti titulu. A onda od januara samo lagano ubaci u treću, pusti Halanda sa lanca, i ostavi nas sve uplakane u prašini. Stvarno nije u redu to što se radi.

 

Navijačima MUFC najiskrenije preporučujem da pogledaju šta radi Everton, od Lutona su uspeli da izgube kod kuće. Odbrana slobodnjaka za drugi primljeni gol je nešto neverovatno, obavezno potražite highlights.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Baldrick S. said:

Ajde  Johne, sve na stranu sto si napisao ali ste prvi put sutnuli u okvir gola u 56. minutu. Ste ocekivali da pobedite 3:0 samo zbog toga. Igrali ste uzasno.

 

 

Vidi se da si gledao na LiveScore-u. UTD igra užasno, manje više, 10 godina, ali to nije razlog da ponedak i ne pobedi, a pogotovu nije razlog da sudija drži čas kako ne treba suditi.

 

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Prirodan položaj, najnormalnije veslao rukama čovek, ja tako uvek kad idem ulicom i šta, treba da me hapse zbog toga, da sviraju penal ako me neko dete ni krivog ni dužnog napuca u ruku? Jel' to hoćete, jel' to hoćete?!

 

 

Ovaj post ti služi samo da midgeta i milosica udare lajk.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Vidi se da si gledao na LiveScore-u. UTD igra užasno, manje više, 10 godina, ali to nije razlog da ponedak i ne pobedi, a pogotovu nije razlog da sudija drži čas kako ne treba suditi.

 

Mnogo gledas Klopa. Ne moze bas uvek sudija i mokra trava da ti bude izgovor sto nisi pobedio..

Link to comment

Ako Spursi dobiju danas, City ostaje na vrhu a tabela izgleda ovako: 18 17 17 16 15 15 :ph34r:

 

Ako LFC dobije, City pada sa vrha a tabela je 19 18 17 15 15 14.

 

Lažu nas da je sve wide open, propaganda, nije istina.

Link to comment
13 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Mnogo gledas Klopa. Ne moze bas uvek sudija i mokra trava da ti bude izgovor sto nisi pobedio..

 

Tačno je da mnogo gledam Klopa, jednostavno zanimljive su mu presice :happy:

 

Izgovor™ se može kriti i u tome što 3 leva beka bleje van 11 pa na toj pozciiji igra vezni igrač koji je pre 15 dana počeo da trenira npr.

Imati Lindelofa u 11 je gore od najgoreg izgovora (btw danas je "čuvao" Daloa dok je Andersen zakucavao golčinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...