Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 hour ago, Jesper23 said:

Kažu da briju noge zbog "aerodinamike", valjda ovi sa dlakavim nogama trče sporije :P čuo sam za to u cyclingu ali to je valjda zbog trenja onih biciklističkih o nogu, ali fudbal je čudo

 

Plivači isto, bar dok nisu počeli da nose ona ajkula odela. To mi ima nekog smisla, za fudbal i aerodinamiku - ne. S tim što mislim da ih briju zbog masaži i tretmana, sportska masaža na dlakavu nogu je mini pakao (izvor: goofs).

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Na pomen Žote, sinoć je imao komičan promašaj tako što je bukvalno buljom udario loptu. Da je Darvin to napravio ne bi mogli živeti od Vinija.

 

Jeste, ali Žoti je lopta došla slučajno jer su je dvojica promašila glavom, pa nije bio spreman, desi se svakome.

 

Darwinu pošalješ idealan centaršut, a on ne može da se dogovori sa sobom hoće li da je zakuca u nebranjenu mrežu levom, desnom, ili srednjom, pa ne uradi ništa. 

 

Sinoć je usrao kontru tri na jedan šutirajući sa 20 metara (kilavo i pored gola, za promenu, obično šutne jako ali direkt u golmana). Kad me već vučeš za jezik.

 

Nego, mađarski Gerrard:

 

  • +1 1
Link to comment

dajte onaj bogovski Žotin pas što je usro mlađahni Eliot

 

 

ed. sami onaj pas vrijedi 20% povišice bez razmišljanja

 

 

Edited by Pantelija jr
Link to comment

MANCHESTER UNITED bit će domaćin Newcastleu u utakmici osmine finala Liga kupa, odlučeno je ždrijebom. Engleski mediji naglašavaju čudesan niz Uniteda u domaćim kup natjecanjima, a navijači se pitaju je li on namješten. Izuzmu li se utakmice koje se igraju u gostima i kod kuće, United je 12. put zaredom domaćin nekog susreta u FA kupu ili Liga kupu.

U pitanju je rekordno dug niz koji se sad provukao na 12. uzastopnu utakmicu, a traje već dvije i pol godine. Posljednju kup utakmicu u gostima United je igrao kod Leicester Cityja 21. ožujka 2021. kad je poražen 1:3. Društvene mreže pune su objava razočaranih navijača koji tvrde da je takav niz nemoguć.

Neki navijači tvrde da je namješteno

"Nitko me ne može uvjeriti da liga kup nije namješten svake godine", "Naravno da Manchester United ponovno igra kod kuće. Namješteno", "Zašto United uvijek igra kod kuće, a drugi moraju putovati? Počinjem misliti da je ždrijeb namješten da bi oni opet dobili na važnosti", dio je komentara koji izdvaja engleski tisak.

Daily Mail u naslov stavlja kolike su šanse za to, a one su 1:4094. Prođe li United dalje u ždrijeb i bude ponovno izabran kao domaćin na svom Old Traffordu, 13. put zaredom, bit će to 1:8190.

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja na ovom topiku (a i drugde) od sinoć:

 

Image

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

Razumem te...Tako sam i ja za Bowenov gol Brajtonu. 

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, pantelia said:

Društvene mreže pune su objava razočaranih navijača koji tvrde da je takav niz nemoguć. [...]

Daily Mail u naslov stavlja kolike su šanse za to, a one su 1:4094. 

A nije nemoguće kad neko dobije sedmicu na UK lutriji, za koju su šanse 1:45,057,474? :violina:

Edited by papapavle
  • Haha 2
Link to comment
40 minutes ago, papapavle said:

A nije nemoguće kad neko dobije sedmicu na UK lutriji, za koju su šanse 1:45,057,474? :violina:

 

Pa to, MUFC samo kupi 20-30 miliona tiketa pred svako izvlačenje, šanse za dobitak tako postaju sasvim realne.

 

Ko je kriv ostalim klubovima, što ne uplate i oni :fantom:

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

 

Plivači isto, bar dok nisu počeli da nose ona ajkula odela. To mi ima nekog smisla, za fudbal i aerodinamiku - ne. S tim što mislim da ih briju zbog masaži i tretmana, sportska masaža na dlakavu nogu je mini pakao (izvor: goofs).

 

full body kostimi su zabranjeni pre skoro 15 godina. poslednje takmičenje sa takvim kostimima je bilo svetsko prvenstvo u Rimu. 2009. godina. Higl osvojila zlato. Čavić uzeo zlato na pedeseticii i u polufinalu stotke oborio WR, pa ga u finalu pobedio Phelps uz novi WR.

u plivanju brijanje pravi osetnu razliku, a npr vaterpolisti se ne briju. misle da im to neće pomoći. možda su u pravu, a možda je sport još uvek u kamenom dobu.

Link to comment

Da li sam ja jedini navijač WHU na planeti zemlji koji ne želi da ovaj lik bude smatran WH legendom. Na terenu je bio igračina ali neke stvari van terena se jednostavno ne mogu tolerisati. I to kaže čovek kome se povraća od raznoraznih manifestacija političke korektnosti kojima smo bombardovani na dnevnoj bazi. 

  • +1 2
Link to comment

And he’s back…

 

 

Manchester United have issued the following statement on Antony...

"Since allegations were first made in June, Antony has co-operated with police inquiries in both Brazil and the UK, and he continues to do so.

"As Antony’s employer, Manchester United has decided that he will resume training at Carrington, and be available for selection, while police inquiries proceed. This will be kept under review pending further developments in the case.

"As a club, we condemn acts of violence and abuse. We recognise the importance of safeguarding all those involved in this situation, and acknowledge the impact these allegations have on survivors of abuse."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...