Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Rutinski odrađen Lečester™ po ovosezoskom receptu, daš im gol fore na početku i onda opušteno zabiješ tri u drugom poluvremenu. Szoboszlai ušao sa klupe da odglumi Gerrarda i zakuca neodbranjiv šut sa 20 metara u rašlje, boli ga uvo. Jota se nešto pičkarao sa Choudhourijem na kraju, potpuno nepotrebno. 

 

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

jboga sve, gledam Njuka tuce Sitija, taman pomislim evo ga, malo se zagovnala liga, bice napeto, a ono Karabadjo kup

 

Carabao Cup poslužio da Rodri odradi suspenziju pred Arsenal :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Baldrick S. said:

 

U ovom se ne koriste zarad nizeligasa koji nemaju mogucnosti pa da ujednace, sta vec.

 

Da bacimo neku madziju da Sobozlaja pogleda neki manitu povreda jer je zajebano dobar igrac. pu pu pu. 

 

 

da, ali opet glupost da se ne koristi na stadionima gde se moze.

 

ugochukwu je trebao u prvom da dobije crvenu kartu ali eto nije bilo vara.

Link to comment

Žota je majstorčina, idealan igrač, može kao starter, može kao zamjena. Ubitačan i glavom i nogom, snalažljiv, učestvuje u igri, obožavam ga. Uvjek se sjetim kako je Srbiji zavaljao dva gola glavom, laganica sa 178 cm visine Tsimikas kriminalan, skroz nedorečen, dobar centaršut, vizuelno djeluje sve ok, ali nesiguran na lopti, obijamu se od noge, uvjek kontakt višak, kasni sa startovima, loše postavljanje u odbrani.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

jbt....pročitao sam "obrijane su mu noge"  :isuse:.... krajnje mi je vreme za godišnji. 

Kažu da briju noge zbog "aerodinamike", valjda ovi sa dlakavim nogama trče sporije :P čuo sam za to u cyclingu ali to je valjda zbog trenja onih biciklističkih o nogu, ali fudbal je čudo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...