Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

1 hour ago, Sundance Kid said:

je l dobio pochettino nogobulj?

 

Nemoj, rano je, sleduje mu pobeda u sledećem kolu.

 

Četvorotaktna mašina šljaka, DLWL ritam. Dodali su još DL, znači sad ide W.

 

Drž' gaće Fulhame!

 

 

Link to comment

Kako prave oni ove rasporede, meni stvarno nije jasno. 

 

Prošlog vikenda podelili utakmice 5-5, subota i nedelja. Ajde kao, evro takmičenja pa svi ovi bednici što igraju četvrtkom moraju biti gurnuti na nedelju.

 

Ali sledećeg vikenda deliće ih 8-1-1-1! Po jedna se igra u nedelju, ponedeljak, i utorak. Zašto ostaviti samo Forest i Brentford za nedelju kad se igra Carabao Cup midweek? Zašto Burnley i Luton igraju po dva puta i zašto se međusobno sastaju baš u utorak, ko to smišlja?!

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment

 Nek se još malo navikne na PL pa taman prirodna zamena za Klopa :fantom:

 

 Jedini downside mi je budući mini srčani udari kad budem gledao "staloženo" dodavanje naših štopera i golmana u sopstvenih 16 na čemu AP insistira....

Link to comment
44 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako prave oni ove rasporede, meni stvarno nije jasno. 

 

Prošlog vikenda podelili utakmice 5-5, subota i nedelja. Ajde kao, evro takmičenja pa svi ovi bednici što igraju četvrtkom moraju biti gurnuti na nedelju.

 

Ali sledećeg vikenda deliće ih 8-1-1-1! Po jedna se igra u nedelju, ponedeljak, i utorak. Zašto ostaviti samo Forest i Brentford za nedelju kad se igra Carabao Cup midweek? Zašto Burnley i Luton igraju po dva puta i zašto se međusobno sastaju baš u utorak, ko to smišlja?!

 

Valjda zbog Evrokupova koji se igraju u medjunedelji nakon sledeceg vikenda. A Luton je imao jednu odlozenu utakmicu s pocetka sezone, nesto oko stadiona je bilo kasnilo, pa sad nadoknadjuju zaostalo.

 

U sustini, previse tekmi, premalo termina, pa ce sve vise biti ovakve gimnastike. A tek sledece sezone ne smem ni da pomislim, kad poraste broj utakmica u LS.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Navijao za Liverpul od sedamdesetih na ovamo, ne može biti loš čovek :fantom:


U onom intervjuu priča da mu je trener bio Puškaš - kakva qrac odbrana, dali su nam 4 gola, nema veze, mi ćemo njima dati 5. 
 

Klop vol.2

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, warp said:

 Nek se još malo navikne na PL pa taman prirodna zamena za Klopa :fantom:

 

 Jedini downside mi je budući mini srčani udari kad budem gledao "staloženo" dodavanje naših štopera i golmana u sopstvenih 16 na čemu AP insistira....

 

Nije loš izbor, on ili Ćabi :fantom:

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Nemoj, rano je, sleduje mu pobeda u sledećem kolu.

 

Četvorotaktna mašina šljaka, DLWL ritam. Dodali su još DL, znači sad ide W.

 

Drž' gaće Fulhame!

 

 

 

vrlo moguće, još im ne igra i miss jackson.

  • +1 1
Link to comment

Darwin mi je ubjedljivo najveća enigma ikada. Čovjek je skroz lud, promaši zicer, a potom da gol iz mnogo teže pozicije. Fantastične fizikalije, ali tehnički mora mnogo bolje. Tehnika šuta je baš slaba, može to i mora mnogo bolje.

 

JWP je genije, možda i najbolji izvođač prekida u istoriji PL. Konkurencija je baš jaka, ali čovjek iz utakmice u utakmici izvodi savršeno prekide, ne pamtim jedan loše izveden prekid, konstanta je tu.

Link to comment
2 minutes ago, Jesper23 said:

Darwin mi je ubjedljivo najveća enigma ikada. Čovjek je skroz lud, promaši zicer, a potom da gol iz mnogo teže pozicije. Fantastične fizikalije, ali tehnički mora mnogo bolje. Tehnika šuta je baš slaba, može to i mora mnogo bolje.

U nekim stvarima mi liči na Vlahovića.

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

U nekim stvarima mi liči na Vlahovića.

Tehnički je Vlahović bolji igrač, ali po pitanju fizike (brzina naročito) tu prednost dajem Darwinu. Ali učinak je isti, oduševe sa dva gola, pa čabar i tako u krug. A i Vlahović igra u kurčevoj ekipi, nedorečena.

Link to comment

Samo da vas obavestim da LFC Twitter uveliko proglašava Darvina za sasvim novog igrača, nezaustavljivu gol-mašinu. Vade se iz najdubljih fioka poređenja sa Halandom. Budite spremni :ph34r:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...