Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Argentinski Joe Allen nastavlja da mi skače po živcima, nijednu loptu ne može da zadrži a u odbrani ga prolaze kako hoće i dodaju kako hoće. 

 

Koliko bi gori uopšte mogao da bude Japanac, da ga gurne u postavu? Čak i kad bi izgubio 100% duela, bio bi samo barabar.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbt, od ovog Darwina se lopte odbijaju tako da niko ne zna gde će da ode, osim Salaha...

 

Dečko je prosto taličan, da nije toga igrao bi u drugoj urugvajskoj ligi.

 

Ipak, lepo je započeo kontru izbacivši Diaza na krilu, bio sam ubeđen da će to da usere muljajući u mestu pet sekundi.

Link to comment
37 minutes ago, Bogotac said:

Ovo sa Ramsdejlom ne kapiram?!

 

Cime je nezadovoljan?

 

Mensečini da je ovo Pepara stajl, treći bek, Raya mu dođe kao neki Ederson za sirotinju 

Edit: a ume i da brani :hail:

Edited by zoki
Link to comment

VVD se okreće kao tanker u kanalu, pruža nogu umesto da se pomeri i stane ispred svog čoveka :isuse:

 

Bowen će nastaviti da trpa LFC dok ga Klopp ne bude kupio, makar u 35. godini.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

VVD se okreće kao tanker u kanalu, pruža nogu umesto da se pomeri i stane ispred svog čoveka :isuse:

 

Bowen će nastaviti da trpa LFC dok ga Klopp ne bude kupio, makar u 35. godini.

 

Ja Bowena vidim kao zamenu za Salaha kada ga prodate u SA.

Link to comment
3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ja Bowena vidim kao zamenu za Salaha kada ga prodate u SA.

 

Realno nije neka jaka konkurencija na RW, dobro bi došao Bowen.

 

Na ovoj utakmici WHU bolje izgleda, klasična mojesovska predstava, kao da ništa ne rade ali onda tras, kontra, prekid, šansa. Dok LFC mulja uzaludno, ali nikakvu čvrstinu u sredini nemaju, niko da preseče kontru i uzme loptu. 

 

Kad zabijete drugi, Flopara će se setiti da izvuče Mac Allistera, uđu Jota ili Gakpo, pa neka drže sredinu mađarski Gerrard i bledoliki Nigerijac zajedno kako znaju i umeju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...