Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

  

4 hours ago, 189- said:

perisic pokidao ligamente kolena (acl)

 

 

šteta. ovo je mogla da mu bude vrlo lepa poslednja ozbiljna sezona u karijeri.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
50 minutes ago, copkillah said:

Evo još malo opskurnosti

 

 

reklo bi se da ćelava prevara neće još dugo, teško da će da dobaci do 16.12. :(

 

 

U odbranu ćelave prevare, malo mi izmišljeno zvuče te navodne pritužbe iz svlačionice.

 

Kaže, "Dressing room sources have told the Manchester Evening News that some players believe Ten Hag has favourites in the squad who he is unprepared to single out for criticism, while they feel others are routinely rounded on by the United manager. Certain United players also feel they have been put in an invidious position to carry out Ten Hag's tactical instructions as there is a feeling in the squad that his approach has been compromised by the indefinite absence of Antony."
 

Prvo, ako još nijednog igrača nije poimence prozivao zbog loše partije, onda ne znam kako može da se kmeči što ne proziva svoje favorite (pretpostavljam Onanu).

 

Drugo, kakav je to sistem koji se raspadne ako u timu nije 1 Antonije Pušić Matheus dos Santos? Šta je koji moj Antony doprinosio dok je bio tu? Odakle igračima ideja da oni znaju bolje od trenera, pa da su u fazonu "jebiga, ne možemo ništa bez Antonija"?

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...